Szkolenia z ochrony informacji - poznaj ich największe korzyści!

Weryfikacja wiarygodności podmiotów w obrocie gospodarczym

To było jedenaste piętro, typowy, nie najnowszy biurowiec, jakich wiele w większych polskich miastach. Piętra powyżej i poniżej również należały do inwigilowanej firmy. Zlecenie przyszło trzy dni przed terminem spotkania. Nie było ani możliwości, ani czasu, by próbować dostać się do środka. Wykorzystano dron z dostosowanym do zadania wysięgnikiem. W nocy przed spotkaniem użyto go, by podlecieć do okna sali konferencyjnej i zamontować na ramie podsłuch sejsmiczny wraz z nadajnikiem. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to nie jest fragment książki sensacyjnej. Tak się dziś zdobywa informacje o planach konkurencji. 

Czego były oficer wywiadu może nauczyć Ciebie oraz Twoich pracowników? Co może wnieść do organizacji, którą kierujesz? 

Przede wszystkim spokoju i wyobraźni. W następnej kolejności, bazując na wspomnianych wcześniej kwestiach oraz na zawodowym doświadczeniu, zupełnie nowego spojrzenia na kwestie bezpieczeństwa korporacyjnego. 

Profesjonalne szkolenia z ochrony informacji 

Oferowane przez Nas szkolenia z zakresu bezpieczeństwa biznesu obejmują następującą tematykę:

– Praktyczne aspekty ochrony informacji oraz polityka bezpieczeństwa w organizacji (dlaczego to ma znaczenie i kto skorzysta na tym, że o tym znaczeniu nie będziemy pamiętać?)

– Metody i środki wykorzystywane w szpiegostwie gospodarczym (konkurencja nie śpi i coraz częściej korzysta z metod, które do tej pory oglądaliście w filmach o Bondzie. Jak się bronić, na co zwracać uwagę?)

– Zagrożenia ze strony zorganizowanej przestępczości (działania hybrydowe, w oparciu o nowoczesną technologię, socjotechnikę oraz inwigilację i zmierzające do wprowadzenia w błąd, przekierowania transferów finansowych lub wyłudzeń)

– Nadużycia władzy, przestępczość urzędnicza oraz powoływanie się na wpływy (bez względu na rządzącą opcją polityczną, pokusa uszczknięcia z tego, co udało się osiągnąć innym, nigdy nie zanika, a władza daje poczucie bezkarności)

Nasze szkolenia mają charakter unikatowy. Opieramy się na przykładach z praktyki własnej oraz doświadczeniach wyniesionych ze służby. W ich trakcie prezentujemy sprzęt techniki specjalnej, omawiamy konkretne przypadki oraz prowadzimy dyskusje, która jest najlepszą formą ugruntowania wiedzy. Na naszych szkoleniach, Wasi pracownicy nie zasną na pewno.   

 

Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzkisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.