Detektyw Bielany

Detektyw Bielany – profesjonalne usługi detektywistyczne na miarę Twoich oczekiwań!

W naszym renomowanym biurze detektywistycznym Inveritas znajdziesz zespół doświadczonych detektywów i specjalistów, którzy przywiązują ogromną wagę do profesjonalizmu w każdym aspekcie świadczonych przez nas usług detektywistycznych. Nasze działania kierowane są z uwzględnieniem pełnej dyskrecji, dynamiczności, efektywności i szanowania przepisów prawa. Oferta obejmuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, w tym na przykład weryfikację wspólników czy wywiad gospodarczy. Wszystkie nasze operacje przestrzegają obowiązujących regulacji oraz ustawy dotyczącej zleceń detektywistycznych. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszego biura detektywistycznego, zlokalizowanego na Bielanach. Nasza agencja detektywistyczna Bielany oferuje różnorodne usługi, w tym wywiad gospodarczy, ochronę osób VIP oraz gromadzenie różnorodnych informacji dotyczących przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszystkie nasze usługi wykonywane są z pełnym szacunkiem dla prywatności klientów, szybko i z należytą starannością. Działamy na Bielanach i okolicach, dostępni dla Ciebie 24 godziny na dobę.

Skontaktuj się już dziś

Usługi detektywistyczne Bielany

Wywiad gospodarczy Bielany

Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

 • weryfikacja kontrahenta
 • określenie wiarygodności
 • weryfikacja kandydatów do prac
Dobry detektyw Warszawa

Bezpieczeństwo osobowe Bielany

Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

 • Ochrona prywatności oraz godności
 • Przeciwdziałania inwigilacji
 • Ochrona VIP
Detektyw z Warszawy
O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

Agencja detektywistyczna Bielany

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i zgodnie z prawem. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie skolekcjonowane podczas dochodzenia przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a sam detektyw może przekazywać informacje na rozprawie jako obiektywny świadek. W naszym biurze detektywistycznym Inveritas, zlokalizowanym na Bielanach, rozumiemy, że problemy i potrzeby naszych klientów są zróżnicowane i często wymagają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego, oprócz oferty na Bielanach, rozszerzamy nasze usługi również na inne dzielnice Warszawy. Nasz detektyw Warszawa Mokotów jest gotowy sprostać wyzwaniom, które wymagają nie tylko dyskrecji, ale także lokalnej znajomości terenu i specyfiki tej części miasta.

Biuro detektywistyczne Bielany - prywatny detektyw Bielany, na którego możesz zawsze polegać!

Bez względu na powód, zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, kluczowe jest, aby zapewnić niezawodność w podejmowanych działaniach. Współpraca z prywatnym detektywem wymaga zachowania pełnej poufności. Istotne jest także, aby ściśle przestrzegać zaleceń i doradztwa detektywa, który posiada doświadczenie w prowadzeniu śledztw. Rozpoczęcie własnych, nieodpowiednio przemyślanych działań może jedynie komplikować sytuację. Nasz zespół składa się wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Oferujemy nasze usługi na terenie dzielnicy Warszawy – Bielany, ale także obsługujemy pobliskie okolice. Kwestie rodzinne to obszar, który wymaga wyjątkowej ostrożności, dlatego wybór detektywa powinien być dokładnie przemyślany. Przyczyny zaginięć mogą być różne – od przypadkowego zniknięcia, po celową ucieczkę lub wręcz brak świadomości istnienia rodziny lub bliskich. Bez względu na okoliczności, czy zaginiona osoba pragnie powrotu, czy nie, nasz prywatny detektyw Bielany stosuje skuteczną i poufną strategię, która pozwala odnaleźć ją skutecznie. Dlaczego warto powierzyć poszukiwania zaginionej osoby profesjonalnemu detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby dorosłej i zdrowej, służby ścigania często podejmują działania poszukiwawcze po kilku dniach. Prywatny detektyw Bielany rozpoczyna działania niezwłocznie po przyjęciu zlecenia – niezależnie od pełnoletniości osoby zaginionej. Odkrywanie zdrady partnera to jedno z najczęstszych zadań stawianych przed detektywem. Jeśli masz podejrzenia dotyczące niewierności swojego partnera, ale brakuje Ci pewnych dowodów – wystarczy zlecić nam ich pozyskanie. Nasze długoletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam na skuteczne i poufne zbieranie dowodów na niewierność, nawet w przypadku partnerów, którzy starają się ukryć swoje zdrady. Detektyw z doświadczeniem potrafi zdobyć niepodważalne dowody, które są akceptowane przez sąd i trudno podważyć przez partnera, ponieważ prywatni detektywi mają uprawnienia do legalnego przetwarzania danych osobowych bez zgody zainteresowanej osoby. Zebrane przez nas przedmioty dowodowe są traktowane jako obiektywne dowody, w przeciwieństwie do zeznań partnera lub świadków wybranych przez Ciebie. W sytuacjach, które dotyczą spraw rodzinnych, zawsze możesz polegać na naszym profesjonalnym podejściu i doświadczeniu. Nasze biuro detektywistyczne Bielany to pewność skutecznych działań i pełnej dyskrecji.

Prywatny detektyw Bielany

Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo kluczowych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, aby przestrzegać się do rekomendacji wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacznie powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Bielany, jednak nie mamy problemu z działaniami na terenie pobliskich dzielnic.

Poszukują Państwo dowodów na zdradę partnerki?

Ujawnienie zdrady partnera to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Bielany i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to pewnych dowodów – wystarczy zlecić mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.
Cennik detektywa z Bielan
Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem kluczowych informacji, a dla niektórych zadań kwota jest określana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Rzetelny detektyw

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Tematy rodzinne wymagają nadzwyczajnej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Powodów przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odszukana, czy nie, przy użyciu dobranej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania podejmują procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Bielany rozpoczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.

  Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Bielan oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów