Detektyw Mokotów

Usługi detektywistyczne Mokotów

Wywiad gospodarczy Mokotów

Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

 • weryfikacja kontrahenta
 • określenie wiarygodności
 • weryfikacja kandydatów do prac
Dobry detektyw Warszawa

Bezpieczeństwo osobowe Mokotów

Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

 • Ochrona prywatności oraz godności
 • Przeciwdziałania inwigilacji
 • Ochrona VIP
Detektyw z Warszawy
O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
Skontaktuj się już dziś

Agencja detektywistyczna Mokotów – pełen profesjonalizm

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i sprawdzonych agentów, którzy cechują się pełnym profesjonalizmem podczas wykonywania zleceń detektywistycznych. Wszystkie działania są przeprowadzane dyskretnie, szybko, efektywnie i zgodnie z prawem. Biuro detektywistyczne Mokotów świadczy usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja kontrahentów, wywiad gospodarczy). Wszystkie działania są zgodne z przepisami oraz ustawą regulującą usługi detektywistyczne. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Zebrane w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw ma prawo przedstawiać informacje jako wiarygodny świadek.

Biuro detektywistyczne Mokotów – zaufaj naszemu doświadczeniu

Jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji, skorzystaj z usług biura detektywistycznego Inveritas na Mokotowie. Tam spotkasz doświadczonych specjalistów, którzy oferują różnorodne usługi, takie jak wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP oraz zbieranie informacji o firmach i osobach prywatnych. Usługi detektywistyczne Mokotów są wykonywane dyskretnie, szybko i sumiennie. Działam na Mokotowie i na terenie całego kraju, dostępny jestem dla Państwa przez całą dobę, przez cały tydzień. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas!

Prywatny detektyw Mokotów – współpraca z nami to czysta przyjemność!

Czy rozważacie Państwo podjęcie współpracy z prywatnym detektywem? Jeśli Wasza firma ma problemy, to tak samo nam, jak i Wam zależy na niezawodnych usługach. Warto zachować poufność w naszej wspólnej pracy z detektywem – im mniej osób jest świadomych prowadzonego śledztwa, tym lepiej. Ważne jest również, abyście przestrzegali instrukcji detektywa, który wie, jak skutecznie wykonywać swoją pracę. Nigdy nie próbujcie samodzielnie prowadzić śledztwa, ponieważ taka chęć może znacznie utrudnić postępowanie. Jesteśmy zespołem doświadczonych prywatnych detektywów i dlatego warto wybrać nasze wyjątkowe biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Mokotów, ale nie mamy problemu z działaniem również w sąsiednich dzielnicach. Rozumiejąc złożoność i wrażliwość spraw, które mogą pojawić się w różnych częściach Warszawy, nasze wyjątkowe biuro detektywistyczne jest także aktywnie dostępne dla klientów z Ochoty. Nasz detektyw Ochota jest wyposażony w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby zapewnić skuteczną pomoc i wsparcie w zakresie śledztw i usług detektywistycznych, zachowując przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Detektywi Mokotów – pomożemy Ci w wielu kwestiach!

Potrzebujesz potwierdzenia na podejrzenia dotyczące niewierności partnera? Wykrycie zdrady to częste zlecenie dla detektywów, w tym także na terenie Mokotowa. Jeśli masz podejrzenia, ale brakuje Ci konkretnych dowodów, możesz powierzyć mi to zadanie. Dzięki mojemu doświadczeniu i praktyce jako detektyw Mokotów, mogę skutecznie odnaleźć dowody na niewierność nawet najlepiej ukrywających się partnerów. Dlaczego warto skorzystać z usług detektywa, zamiast działać samodzielnie? Detektyw ma zdolność zdobycia dowodów, które są akceptowane przez sąd i trudne do podważenia przez drugą stronę. Ponadto prywatny detektyw Mokotów ma prawo legalnie przetwarzać dane osobowe, co może być istotne w tej sytuacji. Materiały zebrane przez detektywa są uważane za obiektywne dowody, w przeciwieństwie do zeznań partnera lub przedstawionych przez Ciebie świadków. 

Cennik prywatnego detektywa z Mokotowa
Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych danych, a dla części zleceń cena jest określana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów