Detektyw Płońsk

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas wykonuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie zgromadzone w trakcie dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw może zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Skontaktuj się już dziś
Służymy pomocą
Systemy łączności
Opracowanie

bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

Polityka antyfraudowa
Polityka

antyfraudowa

Systemy łączności
Poszukiwanie

majątku dłużnika

Zdrada
Gromadzenie

dowodów niewierności

Podsłuch
Badania

urządzeń do podsłuchów

Ocena zagrożenia
Ocena zagrożenia

osób oraz obiektów

Biuro detektywistyczne Płońsk

Najlepszym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Płońsku, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują zawodowi i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych wykonywana jest sekretnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Płońsku oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Płońsk

Planują Państwo rozpocząć współpracę z detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych sprawach. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, żeby stosować się do zaleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone sprawę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacząco przeszkodzić czynności. Składamy się wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Płońsk, jednak nie mamy problemu z czynnościami na terenie najbliższych miejscowości. Jeśli działania wymagają rozszerzenia obszaru operacyjnego, nasza ekipa z radością podejmie się zadań również w Łowiczu, gdzie kompetentny detektyw Łowicz zapewni wsparcie zgodne z najwyższymi standardami branżowymi

Agencja detektywistyczna Płońsk

Każde przeprowadzane zadanie wymaga zachowania dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam kompletną wiedzę na problematykę realizowanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Płońska zapewniam 100% dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymagają ścisłej współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej zagmatwana i domaga się nadprogramowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym połączeniu ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezastąpionych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Płońsk

Wyjawienie zdrady partnerki to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Płońsk i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to twardych dowodów – wystarczy powierzyć mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków. Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się w delikatnych i wymagających sprawach, takich jak wykrywanie zdrad. W tym kontekście, nasz ekspert – detektyw zdrady – wykorzystuje swoje rozległe doświadczenie i zaawansowane techniki śledcze, aby dyskretnie zbierać dowody, które mogą potwierdzić lub obalić podejrzenia niewierności. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zrozumieniu wrażliwej natury takich zleceń, zapewniamy klientom spokój ducha oraz informacje, które są niezbędne do podjęcia dalszych decyzji. Wybór współpracy z naszym detektywem zdrady oznacza zatem nie tylko dostęp do specjalistycznej wiedzy, ale również gwarancję dyskrecji i etyki zawodowej.

O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
Cennik detektywa z Płońska

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem konkretnych danych, a dla części usług kwota jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Rzetelny detektyw

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Płońska oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

  Tematy rodzinne zobowiązują do szczególnej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Czynników zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być ujawniona, czy nie, przy przeprowadzeniu dobranej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania wszczynają procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Płońsk rozpoczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw