Detektyw Sochaczew

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których domeną jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, efektywnie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas wykonuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie zgromadzone w trakcie dochodzenia przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może przekazywać informacje w sądzie jako obiektywny świadek.

Skontaktuj się już dziś

Biuro detektywistyczne Sochaczew

Pierwszorzędnym wyjściem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Sochaczewie, gdzie na klientów czekają profesjonalni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne wykonywane są dyskretnie, bardzo szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Sochaczewie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Sochaczew

Planujecie Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych spraw. Współpracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, aby stosować się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacznie powikłać czynności. Składamy się wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Sochaczew, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze pobliskich miejscowości. Dla tych, którzy szukają wsparcia detektywistycznego w okolicach Grodziska Mazowieckiego, agencja rozszerza swoje usługi, oferując pomoc również w tym regionie, zapewniając tym samym kompleksową obsługę i profesjonalne podejście do każdej sprawy przez detektyw Grodzisk Mazowiecki.

Agencja detektywistyczna Sochaczew

Wszelkie przeprowadzane zlecenie wymaga zachowania dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszelkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem zaznajomiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu mam całkowitą wiedzę na problematykę realizowanego zadania. Jako prywatny detektyw z Sochaczewa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymagają ścisłej współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i domaga się nadprogramowych rąk do pracy, jestem w nieustannym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Sochaczew

Ujawnienie zdrady w związku to bardzo częste zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Sochaczew i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to twardych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie poufnie i skutecznie zdobyć dowody zdrady nawet odpowiednio kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przekazać to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Cennik detektywa z Sochaczewa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych danych, a dla niektórych usług kwota jest określana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

  Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Sochaczewa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Sprawy rodzinne wymagają osobliwej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Okoliczności przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odnaleziona, czy nie, przy zastosowaniu prawidłowej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja podejmuje procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Sochaczew rozpoczyna działać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów