Detektyw Żyrardów

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zgromadzone w trakcie dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo zeznawać na rozprawie jako obiektywny świadek.

Cennik detektywa z Żyrardowa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych danych, a dla części usług kwota jest określana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Skontaktuj się już dziś

  Biuro detektywistyczne Żyrardów

  Pierwszorzędnym wyjściem bardzo trudnej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Żyrardowie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Żyrardowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Żyrardów

  Planujecie Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były efektywne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do rekomendacji wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Żyrardów, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie najbliższych miejscowości.

  Agencja detektywistyczna Żyrardów

  Wszelkie prowadzone śledztwo wymaga zachowania dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną wiedzę na problematykę wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Żyrardowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często zlecenia wymuszają do współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej powikłana i wymaga dodatkowych ludzi do pracy, jestem w ciągłym układzie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

  Detektywi Żyrardów

  Odkrycie zdrady partnerki to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Żyrardów i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie poufnie i efektywnie zdobyć dowody niewierności nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych partnerów. Dlaczego warto powierzyć to zlecenie detektywowi niż działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków. Tak samo rzetelnie i dyskretnie podchodzę do zadań detektywistycznych w Wyszkowie, gdzie jako detektyw Wyszków mogę pomóc zgromadzić niezbite dowody w sprawach dotyczących niewierności, zachowując profesjonalizm i zgodność z obowiązującym prawem.

  Rzetelny detektyw

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zapraszam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na terenie Żyrardowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

  Sprawy rodzinne wymagają nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Okoliczności przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być ujawniona, czy nie, przy użyciu odpowiedniej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Żyrardów rozpoczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów