Detektyw Grójec

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na obszarze całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo zeznawać na rozprawie jako obiektywny świadek.

Skontaktuj się już dziś

Biuro detektywistyczne Grójec

Najlepszym wyjściem zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Grójcu, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Grójcu oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Grójec

Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były efektywne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo kluczowych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, żeby przestrzegać się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa osobiście, ponieważ zamiast pomóc może znacząco powikłać przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Grójec, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze sąsiadujących miejscowości. Nasze biuro detektywistyczne Grójec, jest otwarte na zlecenia z całego regionu, w tym również ze Skierniewic. Nasz prywatny detektyw Skierniewice to profesjonalista, który dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom jest w stanie skutecznie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy, zapewniając klientom dyskrecję i pełne bezpieczeństwo podczas całego procesu śledczego.

Agencja detektywistyczna Grójec

Każde przeprowadzane zadanie wymaga zachowania dyskrecji i należytej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez wsparcia innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki temu mam całkowitą wiedzę na problematykę realizowanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Grójca zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często akcje wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo złożona i wymaga dodatkowych ludzi do pracy, jestem w nieustannym połączeniu ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Grójec

Ujawnienie zdrady partnerki to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Grójec i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo poczucie, że druga połowa zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – wystarczy zlecić mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej przekazać to zadanie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw od zdrad Warszawa pozyska dowody, które nie mogą zostać odrzucone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy ustalonych przez Państwa świadków.

Cennik detektywa z Grójca

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla niektórych usług kwota jest wskazywana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

  Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Grójca oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

  Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do osobliwej precyzji a detektyw nie powinien być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Źródeł zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być ujawniona, czy nie, przy użyciu prawidłowej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia policja zaczyna działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Grójec zaczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów