Detektyw Mińsk Mazowiecki

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zaufanych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszelkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Każde działania realizowane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie śledztwa materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje na rozprawie jako autentyczny świadek.

Skontaktuj się już dziś
Cennik detektywa z Mińska Mazowieckiego

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych informacji, a dla części zadań kwota jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  Biuro detektywistyczne Mińsk Mazowiecki

  Najlepszym wyjściem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Mińsku Mazowieckim, gdzie na klientów wyczekują rzetelni i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Mińsku Mazowieckim oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki

  Planują Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo ważnych spraw. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować w sekrecie – im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Ważne jest również, żeby stosować się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacznie utrudnić czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Mińsk Mazowiecki, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie najbliższych miejscowości.

  Agencja detektywistyczna Mińsk Mazowiecki

  Każde wykonywane zadanie zobowiązuje do dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez pomocy innych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu mam całkowitą orientację na problematykę realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Mińska Mazowieckiego zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymuszają do współpracy kilku specjalistów. Działam wtedy na przykład z Detektyw Wołomin. I właśnie w takich sytuacjach, kiedy zlecenie jest bardzo skomplikowana i wymaga nadprogramowych rąk do pracy, jestem w stałym kontakcie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

  Detektywi Mińsk Mazowiecki

  Odkrycie zdrady partnera to bardzo częste zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Mińsk Mazowiecki i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że druga połowa zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie poufnie i skutecznie znaleźć dowody niewierności nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto powierzyć to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odrzucone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

  Rzetelny detektyw

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na przestrzeni Mińska Mazowieckiego oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Tematy związane z rodziną wymagają wyjątkowej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Powodów przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i celową ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce być ujawniona, czy też nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki zaczyna działać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów