Detektyw Piaseczno

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Każde działania realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane podczas śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście ma prawo zeznawać na rozprawie jako neutralny świadek.

Skontaktuj się już dziś

Biuro detektywistyczne Piaseczno

Najlepszym rozwiązaniem trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Piasecznie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują zawodowi i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są dyskretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Piasecznie  i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Piaseczno

Chcą Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo kluczowych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem powinno się zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, aby przestrzegać się do rekomendacji wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacznie powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Piaseczno, jednak nie mamy problemu z działaniami na terenie najbliższych miejscowości np. Żyrardów, gdzie prywatny detektyw Żyrardów z naszego zespołu jest gotowy do podjęcia nowych wyzwań i zapewnienia profesjonalnego wsparcia w każdej sprawie.

Agencja detektywistyczna Piaseczno

Wszelkie wykonywane śledztwo zobowiązuje do zachowania dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam całkowitą orientację na problematykę realizowanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Piaseczna zapewniam najwyższą dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że akcje wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo skomplikowana i domaga się dodatkowych rąk do pracy, jestem w stałym połączeniu ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Piaseczno

Ujawnienie zdrady to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Piaseczno i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że druga połówka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niezbitych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw zdrady pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie tajnie i skutecznie znaleźć dowody zdrady nawet najlepiej skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przekazać to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie zostaną oddalone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.

Rzetelny detektyw

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Piaseczna oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników zniknięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i zamierzoną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy zastosowaniu prawidłowej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej policja podejmuje procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Piaseczno rozpoczyna działać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.

Detektyw

Cennik detektywa z Piaseczna

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem konkretnych danych, a dla niektórych zleceń cena jest wskazywana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów