Detektyw Skierniewice

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, efektywnie i zgodnie z prawem. Agencja detektywistyczna Inveritas wykonuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a sam detektyw może przekazywać informacje na rozprawie jako autentyczny świadek.

Skontaktuj się już dziś

Biuro detektywistyczne Skierniewice

Pierwszorzędnym rozwiązaniem zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Skierniewicach, gdzie na klientów czekają rzetelni i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest potajemnie, szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Skierniewicach oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas. 

Prywatny detektyw Skierniewice

Chcą Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, żeby przestrzegać się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia może znacząco powikłać czynności. Składamy się wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Skierniewice, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących miejscowości. W sytuacji, gdy wymagana jest pomoc detektywistyczna w rejonie Mińska Mazowieckiego, warto rozważyć skorzystanie z usług naszej agencji Inveritas, która obejmuje swoim zasięgiem również ten obszar. Prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki, będący częścią naszego zespołu, jest równie kompetentny i zaangażowany w swoją pracę jak nasi agenci z innych regionów.

Agencja detektywistyczna Skierniewice

Każde wykonywane śledztwo zobowiązuje do zachowania dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem zaznajomiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu zawieram całkowitą wiedzę na problematykę realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Skierniewic zapewniam wszelką dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymuszają do kooperacji kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej powikłana i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w nieustannym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Skierniewice

Wyjawienie zdrady partnerki to najczęstsze zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Skierniewice i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to twardych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest zlecić mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie odnaleźć dowody niewierności nawet najlepiej ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody zdrady przy rozwodzie, które nie mogą zostać odrzucone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy powołanych przez Państwa świadków.

Cennik detektywa z Skierniewic

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych informacji, a dla części zadań cena jest określana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Rzetelny detektyw

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Skierniewic oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

  Zlecenia rodzinne zobowiązują do wyjątkowej delikatności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Źródeł zniknięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy użyciu prawidłowej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania zaczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Skierniewice rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów