Detektyw Legionowo

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania usług detektywistycznych. Wszelkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może przekazywać informacje na rozprawie jako neutralny świadek. Nasze usługi również świadczymy na terenie Piaseczna. Nasz prywatny detektyw  Piaseczno, pracujący w agencji detektywistycznej Inveritas, gwarantuje najwyższy standard usług, zachowując przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Rzetelny detektyw

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej Legionowo i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy w  Legionowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do wyjątkowej precyzji a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Okoliczności zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce być odnaleziona, czy nie, przy użyciu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać potajemnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia policja zaczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Legionowo zaczyna działać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.

Detektyw
Skontaktuj się już dziś

Biuro detektywistyczne Legionowo

Najlepszym rozwiązaniem bardzo trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Legionowie, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Legionowie i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Legionowo

Planują Państwo zacząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były efektywne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby stosować się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Legionowo, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie najbliższych miejscowości.

Agencja detektywistyczna Legionowo

Każde prowadzone śledztwo zobowiązuje do dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Legionowo wykonuję sam — bez pomocy innych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki temu mam całkowitą orientację na temat wykonywanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Legionowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożona i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w stałym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Legionowo

Ujawnienie zdrady to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Legionowo i działający tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że partner zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw od zdrad  pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie dyskretnie i skutecznie znaleźć dowody niewierności nawet odpowiednio kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy wybranych przez Państwa świadków.

Cennik prywatnego detektywa z Legionowa

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych informacji, a dla części usług cena jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów