Detektyw Żoliborz

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Warszawy.

Wszelkie wykonywane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw Żoliborz wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną wiedzę na temat wykonywanego zadania. Jako prywatny detektyw z Żoliborza zapewniam wszelką dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymuszają do kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo złożona i wymaga dopełniających rąk do wykonywanej pracy, jestem w nieustannym połączeniu ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego. W przypadku szczególnie skomplikowanych spraw, jako detektyw Żoliborz często współpracuję również z detektyw Bemowo, który wnosi do zespołu swoje unikalne doświadczenie i specjalistyczną wiedzę.

Skontaktuj się już dziś

Usługi detektywistyczne Żoliborz

Wywiad gospodarczy Żoliborz

Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

 • weryfikacja kontrahenta
 • określenie wiarygodności
 • weryfikacja kandydatów do prac
Dobry detektyw Warszawa

Bezpieczeństwo osobowe Żoliborz

Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

 • Ochrona prywatności oraz godności
 • Przeciwdziałania inwigilacji
 • Ochrona VIP
Detektyw z Warszawy

Agencja detektywistyczna Żoliborz

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Każde działania wykonuję dyskretnie, dynamicznie, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania realizowane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie zebrane w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Biuro detektywistyczne Żoliborz

Najlepszym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Żoliborzu, gdzie na klientów czekają rzetelni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest dyskretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Żoliborzu oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Żoliborz

Planują Państwo zacząć kooperację z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi wie o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, żeby stosować się do poleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone sprawę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa osobiście, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacząco powikłać czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Żoliborz, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie najbliższych dzielnic.

Detektywi Żoliborz

Potrzebują Państwo dowodów na zdradę partnera?

Odkrycie zdrady to najczęstsze zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Żoliborz i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że druga połówka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to twardych dowodów – warto powierzyć mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie dyskretnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej powierzyć to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw od zdrad pozyska dowody, które nie zostaną oddalone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
Cennik detektywa z Żoliborza
Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla części zleceń cena jest wskazywana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Rzetelny detektyw

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Zlecenia związane z rodziną wymagają nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy zastosowaniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania podejmują działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Żoliborz zaczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na terenie Żoliborza oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
Detektyw
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów