Detektyw Wilanów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze Warszawy.

Każde przeprowadzane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Wilanów wykonuję samodzielnie — bez wsparcia innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa problemem i osobiście jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki czemu mam całkowitą znajomość na problematykę wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Wilanowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymuszają do kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej złożona i domaga się dopełniających rąk do pracy, jestem w nieustannym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego. Gdy zlecenie wymaga zaangażowania większego zespołu, jako prywatny detektyw Wilanów wchodzę w kolaborację z doświadczonymi specjalistami z innych rejonów, w tym z detektyw Włochy. Moje indywidualne podejście do każdej sprawy, w połączeniu z wsparciem wykwalifikowanych detektywów, gwarantuje najwyższą jakość usług, pełną dyskrecję i optymalizację kosztów dla naszych klientów.

Skontaktuj się już dziś

Usługi detektywistyczne Wilanów

Wywiad gospodarczy Wilanów

Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

 • weryfikacja kontrahenta
 • określenie wiarygodności
 • weryfikacja kandydatów do prac
Dobry detektyw Warszawa

Bezpieczeństwo osobowe Wilanów

Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

 • Ochrona prywatności oraz godności
 • Przeciwdziałania inwigilacji
 • Ochrona VIP
Detektyw z Warszawy

Agencja detektywistyczna Wilanów

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać na rozprawie jako autentyczny świadek.

Biuro detektywistyczne Wilanów

Najlepszym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wilanowie, gdzie na osoby zainteresowane czekają rzetelni i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych wykonywana jest potajemnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wilanowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wilanów

Planują Państwo zacząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Ważne jest również, aby przestrzegać się do zaleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacząco przeszkodzić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Wilanów, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie pobliskich dzielnic.

Detektywi Wilanów

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Zdemaskowanie zdrady to bardzo częste zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Wilanów i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partner dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niezbitych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i skutecznie odnaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego lepiej powierzyć to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną odrzucone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.
O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
Cennik detektywa z Wilanowa
Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych danych, a dla części usług cena jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na przestrzeni Wilanowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
Detektyw
Rzetelny detektyw

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia rodzinne wymagają nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł przepadnięcia jest wiele — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać ujawniona, czy nie, przy przeprowadzeniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia policja zaczyna procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Wilanów zaczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów