Detektyw Wyszków

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zadania śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane podczas śledztwa materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje na rozprawie jako bezstronny świadek. W zakres usług agencji detektywistycznej Inveritas wchodzi również obsługa klientów w Pułtusku, gdzie jako doświadczony detektyw Pułtusk jest gotowy realizować zlecenia z pełnym profesjonalizmem i zachowaniem najwyższych standardów dyskrecji.

Cennik prywatnego detektywa z Wyszkowa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych informacji, a dla części zleceń cena jest wskazywana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Skontaktuj się już dziś

  Biuro detektywistyczne Wyszków

  Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wyszkowie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są sekretnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wyszkowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Wyszków

  Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Składamy się wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Wyszków, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze najbliższych miejscowości.

  Agencja detektywistyczna Wyszków

  Każde prowadzone zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem wtajemniczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam kompletną orientację na problematykę realizowanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Wyszkowa zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej złożona i wymaga dopełniających rąk do pracy, jestem w stałym układzie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

  Detektywi Wyszków

  Odkrycie zdrady to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Wyszków i działający tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że druga połowa zdradza, ale nie ma na to niezbitych dowodów – wystarczy zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie odnaleźć dowody niewierności nawet najlepiej ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odrzucone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

  Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Wyszkowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Zlecenia rodzinne wymagają osobliwej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Okoliczności zniknięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać ujawniona, czy nie, przy przeprowadzeniu odpowiedniej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto zlecić detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania wszczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Wyszków zaczyna działania bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów