Detektyw Łowicz

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako autentyczny świadek.

Skontaktuj się już dziś
Służymy pomocą
Systemy łączności
Opracowanie

bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

Polityka antyfraudowa
Polityka

antyfraudowa

Systemy łączności
Poszukiwanie

majątku dłużnika

Zdrada
Gromadzenie

dowodów niewierności

Podsłuch
Badania

urządzeń do podsłuchów

Ocena zagrożenia
Ocena zagrożenia

osób oraz obiektów

O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

Biuro detektywistyczne Łowicz

Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Łowiczu, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są potajemnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Łowiczu oraz Warszawy i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Nasze główne biuro detektywistyczne znajduję się w Warszawie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas. 

Prywatny detektyw Łowicz

Planujecie Państwo rozpocząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo kluczowych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone sprawę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć pomocy może znacząco utrudnić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Łowicz, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze sąsiadujących miejscowości.

Agencja detektywistyczna Łowicz

Wszelkie przeprowadzane zlecenie wymaga dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszelkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez wsparcia osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną orientację na problematykę realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Łowicza zapewniam wszelką dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często akcje wymagają ścisłej współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej powikłana i wymaga nadprogramowych rąk do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Łowicz

Wykrycie zdrady to najczęstsze zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Łowicz i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że druga połówka zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – warto zlecić mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie poufnie i skutecznie zdobyć dowody niewierności nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie zostaną odrzucone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Cennik detektywa z Łowicza

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla części zleceń kwota jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Łowicza oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

  Tematy związane z rodziną zobowiązują do szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników przepadnięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy użyciu odpowiedniej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać potajemnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania wszczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Łowicz rozpoczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy nie.

  Detektyw
  Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne: [page-generator-pro-related-links post_type=”page” post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”3″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”asc”]
  Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
 • Detektyw dla firm Grodzisk Mazowiecki