Detektyw Garwolin

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zaufanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas wykonuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zlecenia śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane podczas śledztwa materiały można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może przekazywać informacje na rozprawie jako autentyczny świadek.

Biuro detektywistyczne Garwolin

Najlepszym rozwiązaniem bardzo trudnej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Garwolinie, gdzie na klientów czekają profesjonalni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Garwolinie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Garwolin

Planujecie Państwo zacząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były efektywne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej ludzi wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, żeby stosować się do rekomendacji wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacznie utrudnić czynności. Składamy się jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Garwolin, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze najbliższych miejscowości. Również w Łomiankach nasze biuro detektywistyczne jest gotowe zapewnić wsparcie. Jako detektyw Łomianki, należący do zespołu agencji detektywistycznej o sprawdzonej renomie, jestem przygotowany do podjęcia zleceń w tej okolicy, zachowując przy tym wszystkie standardy profesjonalizmu i dyskrecji, które są kluczowe w naszej branży.

Agencja detektywistyczna Garwolin

Każde prowadzone śledztwo zobowiązuje do dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, komplet czynności jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki czemu zawieram całkowitą wiedzę na temat realizowanego zadania. Jako prywatny detektyw z Garwolina zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożona i domaga się nadprogramowych rąk do wykonywanej pracy, jestem w stałym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Garwolin

Wyjawienie zdrady to najczęstsze zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Garwolin i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie poufnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej powierzyć to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną odtrącone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.

Skontaktuj się już dziś
Cennik detektywa z Garwolina

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem konkretnych informacji, a dla niektórych usług cena jest wskazywana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Garwolina oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Sprawy związane z rodziną zobowiązują do osobliwej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł zniknięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być odszukana, czy też nie, przy użyciu prawidłowej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia policja rozpoczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Garwolin zaczyna działania bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów