Detektyw Łomianki

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zleconych usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie zebrane podczas śledztwa materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może przekazywać informacje na rozprawie jako obiektywny świadek. W zakresie naszych usług znajduje się także obszar Grójca, gdzie detektyw Grójec, będący częścią naszej agencji detektywistycznej Inveritas, zapewnia profesjonalne wsparcie.

Skontaktuj się już dziś
Cennik prywatnego detektywa z Łomianek

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem kluczowych danych, a dla części usług cena jest wskazywana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  Biuro detektywistyczne Łomianki

  Pierwszorzędnym rozwiązaniem trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Łomiankach, gdzie na klientów czekają zawodowi i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne wykonywane są potajemnie, bardzo szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Łomiankach oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Łomianki

  Planują Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, aby przestrzegać się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacząco utrudnić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Łomianki, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie sąsiadujących miejscowości.

  Agencja detektywistyczna Łomianki

  Każde prowadzone zadanie wymaga dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy innych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną orientację na temat realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Łomianek zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymagają ścisłej współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej zagmatwana i domaga się dopełniających ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym układzie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

  Detektywi Łomianki

  Wyjawienie zdrady partnera to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Łomianki i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że druga połowa dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to twardych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie poufnie i skutecznie znaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto powierzyć to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

  Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Łomianek oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Zlecenia związane z rodziną wymagają wyjątkowej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Powodów zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i umyślną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy przeprowadzeniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania zaczynają procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Łomianki zaczyna działać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów