Detektyw Wołomin

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje na rozprawie jako bezstronny świadek. W ramach rozszerzania swojego zasięgu, Agencja Detektywistyczna Inveritas współpracuje również z detektyw Sochaczew, co pozwala na realizację zleceń w jeszcze szerszym obszarze geograficznym.

Skontaktuj się już dziś
Cennik prywatnego detektywa z Wołomina

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych danych, a dla niektórych zleceń kwota jest wskazywana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  Biuro detektywistyczne Wołomin

  Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wołominie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują rzetelni i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wołominie oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Wołomin

  Planują Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo ważnych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Ważne jest również, aby stosować się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zadanie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacząco przeszkodzić czynności. Składamy się wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Wołomin, jednak nie mamy problemu z czynnościami na terenie pobliskich miejscowości.

  Agencja detektywistyczna Wołomin

  Każde przeprowadzane zadanie zobowiązuje do dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam całkowitą wiedzę na temat wykonywanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Wołomina zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że akcje wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo skomplikowana i domaga się dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

  Detektywi Wołomin

  Ujawnienie zdrady partnera to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wołomin i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie odnaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej przekazać to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody zdrady małżeńskiej i nie tylko, które nie zostaną zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zachęcam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Wołomina oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

  Tematy związane z rodziną wymagają nadzwyczajnej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Czynników zniknięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy użyciu dobranej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej policja rozpoczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Wołomin zaczyna poszukiwać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów