Detektyw Wola

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na obszarze Warszawy.

Każde przeprowadzane zlecenie wymaga dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, komplet czynności jako prywatny detektyw Wola wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki czemu posiadam kompletną znajomość na temat wykonywanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Woli zapewniam wszelką dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często zlecenia wymagają ścisłej współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo zagmatwana i domaga się dodatkowych rąk do wykonywanej pracy, jestem w stałym kontakcie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści – na przykład detektyw Żoliborz –  są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego. 

Skontaktuj się już dziś

Usługi detektywistyczne Wola

Wywiad gospodarczy Wola

Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

 • weryfikacja kontrahenta
 • określenie wiarygodności
 • weryfikacja kandydatów do prac
Dobry detektyw Warszawa

Bezpieczeństwo osobowe Wola

Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

 • Ochrona prywatności oraz godności
 • Przeciwdziałania inwigilacji
 • Ochrona VIP
Detektyw z Warszawy
O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

Agencja detektywistyczna Wola

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, sprawnie, efektywnie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie skolekcjonowane podczas dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw może przekazywać informacje w sądzie jako bezstronny świadek.

Biuro detektywistyczne Wola

Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo trudnej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Woli, gdzie na klientów czekają rzetelni i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są dyskretnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Woli oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wola

Planują Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, żeby stosować się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacząco przeszkodzić czynności. Składamy się jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Wola, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie pobliskich dzielnic.

Detektywi Wola

Poszukują Państwo potwierdzenia na zdradę partnera?

Odkrycie zdrady partnerki to jedne z najczęstszych zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Wola i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połowa dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie poufnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto powierzyć to zlecenie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody zdrady męża, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.

Cennik detektywa z Woli
Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem konkretnych danych, a dla niektórych usług kwota jest wskazywana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Woli oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
Detektyw
Rzetelny detektyw

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Zlecenia rodzinne wymagają nadzwyczajnej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odnaleziona, czy nie, przy zastosowaniu dobranej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania wszczynają procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Wola zaczyna działania bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów