Detektyw Warszawa Włochy

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Warszawy.

Każde przeprowadzane śledztwo wymaga zachowania dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to pozwala, komplet czynności jako prywatny detektyw Włochy wykonuję sam — bez ingerencji innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą znajomość na temat realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Włoch zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że akcje wymuszają do kooperacji kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożona i domaga się dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego. W sytuacjach, gdzie zadanie przekracza możliwości indywidualnego działania, jako prywatny detektyw Włochy angażuję do współpracy zaufanych i doświadczonych specjalistów z innych dzielnic, w tym detektyw Wola. Dzięki temu mogę zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, zachowując przy tym pełną dyskrecję i minimalizując koszty dla klientów.

Skontaktuj się już dziś

Usługi detektywistyczne Włochy

Wywiad gospodarczy Włochy

Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

 • weryfikacja kontrahenta
 • określenie wiarygodności
 • weryfikacja kandydatów do prac
Dobry detektyw Warszawa

Bezpieczeństwo osobowe Włochy

Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

 • Ochrona prywatności oraz godności
 • Przeciwdziałania inwigilacji
 • Ochrona VIP
Detektyw z Warszawy
O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

Agencja detektywistyczna Włochy

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, sprawnie, efektywnie i zgodnie z prawem. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Każde działania przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a sam detektyw może zeznawać na rozprawie jako bezstronny świadek.

Biuro detektywistyczne Włochy

Najlepszym rozwiązaniem zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Włoszech, gdzie na klientów wyczekują rzetelni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Włoszech oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Włochy

Planujecie Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do rekomendacji przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacząco przeszkodzić czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Włochy, jednak nie mamy problemu z działaniami na terenie sąsiadujących dzielnic.

Detektywi Włochy

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Ujawnienie zdrady to najczęstsze zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Włochy i działający tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partnerka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie odnaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnerkę czy wybranych przez Państwa świadków.
Cennik detektywa z Włoch
Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem kluczowych informacji, a dla niektórych zadań cena jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Rzetelny detektyw

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Tematy rodzinne zobowiązują do szczególnej precyzji a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Powodów zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy użyciu dobranej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać potajemnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia policja rozpoczyna działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Włochy rozpoczyna działać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Włoch oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.
Detektyw
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów