Detektyw Grodzisk Mazowiecki

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszelkie działania wykonuję dyskretnie, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas wykonuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zlecenia śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane podczas dochodzenia przedmioty można wykorzystać w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Służymy pomocą
Systemy łączności
Opracowanie

bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

Polityka antyfraudowa
Polityka

antyfraudowa

Systemy łączności
Poszukiwanie

majątku dłużnika

Zdrada
Gromadzenie

dowodów niewierności

Podsłuch
Badania

urządzeń do podsłuchów

Ocena zagrożenia
Ocena zagrożenia

osób oraz obiektów

Skontaktuj się już dziś

Biuro detektywistyczne Grodzisk Mazowiecki

Najlepszym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Grodzisku Mazowieckim, gdzie na klientów wyczekują rzetelni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są sekretnie, szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Grodzisku Mazowieckim oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki

Planują Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych sprawach. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do zaleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone zadanie. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ chęć pomocy może znacznie przeszkodzić czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Grodzisk Mazowiecki, jednak nie mamy problemu z czynnościami na terenie pobliskich miejscowości. W przypadku potrzeb poza Grodziskiem Mazowieckim, nasz doświadczony detektyw Płońsk również jest gotów do podjęcia wszelkich zleceń, zapewniając taką samą dyskrecję i profesjonalizm.

Agencja detektywistyczna Grodzisk Mazowiecki

Każde wykonywane śledztwo wymaga zachowania dyskrecji i należytej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez pomocy innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa problemem i osobiście jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam kompletną wiedzę na problematykę wykonywanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Grodziska Mazowieckiego zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej powikłana i wymaga dodatkowych ludzi do pracy, jestem w stałym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Detektywi Grodzisk Mazowiecki

Ujawnienie zdrady partnera to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Grodzisk Mazowiecki i działający tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – wystarczy powierzyć mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie znaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych połówek.  Śledzenie samochodu żony? Żaden problem. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Ale dlaczego doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę? Ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy ustalonych przez Państwa świadków.

O MNIE
Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
Cennik detektywa z Grodziska Mazowieckiego

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem konkretnych informacji, a dla niektórych usług cena jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

  Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Grodziska Mazowieckiego oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

  Zlecenia rodzinne wymagają wyjątkowej delikatności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Źródeł zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odnaleziona, czy nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja zaczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki zaczyna działać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.

  Detektyw