Wywiad gospodarczy Warszawa

Zbuduj przewagę informacyjną dzięki zleceniu wywiadu gospodarczego. Zbieramy rzetelne dane, posługując się legalnymi metodami. Wywiad gospodarczy jest całkowicie bezpieczny, a popularność usługi rośnie z roku na rok.

Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy. Dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje. Weryfikujemy status kontrahenta (partnera biznesowego), jego sytuację rynkową oraz powiązania. Ujawniamy, kto kryje się za zawiłościami przepisów prawa handlowego i będąc faktycznym beneficjentem, kieruje badanymi podmiotami.

Wywiad gospodarczy

Zadanie polegające na zapobieganiu potencjalnym zagrożeniom a niekiedy też umożliwia firmie potencjalne kroki na jej rozwój. Większość przypadków ma na celu zdobycie przewagi konkurencyjnej bądź pomoc i analiza aktualnej strategii firmy. Wywiad gospodarczy zbiera informacje na tematy gospodarcze oraz wszelkich osób powiązanych. Jako agencja detektywistyczna przeprowadzamy wywiad gospodarczy zgodnie z prawem i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, jak i dyskrecji.

Duże pieniądze to zazwyczaj duże ryzyko straty, jak i zysku. Przed podjęciem współpracy warto poznać przeszłość, jak i wiarygodność kontrahenta, czy przyszłego wspólnika. Przeprowadzany przez nas wywiad gospodarczy ma na celu zminimalizowanie ryzyka do minimum a przy okazji zwiększyć możliwości zysku. Ryzyko bowiem rośnie z braku wiedzy; nieuczciwość, nierzetelność, czy problemy finansowe partnera biznesowego. Wywiad gospodarczy Warszawa powinien być wykonany przez wykwalifikowane osoby, jak licencjonowani detektywi, czy biuro detektywistyczne.

Wywiad gospodarczy dla firm Warszawa

Oferując wywiad gospodarczy w Warszawie, przykładamy uwagę do materiałów dostarczanych przez każdego z klientów/właścicieli firm. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzupełniamy wszelkie brakujące elementy. Internet jest miejscem, które zawiera informacje wszechobecne, lecz nie zawsze pełne. Obserwacja i wywiad potrafią nadrobić luki, niestety są to czynności, których w internecie nie znajdziemy. Nasze biuro detektywistyczne z Warszawy podejmuje kroki zabezpieczające firmę przed niebezpieczeństwami, a w niektórych przypadkach buduje drogę do sukcesu. Przeprowadzenie wywiadu gospodarczego nie niesie za sobą niebezpieczeństw i jest legalne. Z roku na rok, co raz więcej osób, a zwłaszcza firmy decydują się na skorzystaniu usługi wywiadu.

Wywiad gospodarczy Warszawa - weryfikacja i analiza kontrahenta

Podejmujemy się analizy, która jasno przedstawi przeszłość, ewentualną historię długów i wszelkie szkodliwe działania osób trzecich. Wykorzystujemy przeróżne narzędzia, jak i metody na pozyskiwanie informacji dotyczące stanów majątkowych, dotychczasowej działalności, czy zobowiązań finansowych. Wywiad gospodarczy może zostać zastosowany dla nowych, jak i stałych partnerów biznesowych.

Wywiad gospodarczy w Warszawie

Biały wywiad Warszawa

Czyli rozpoznanie z ogólnodostępnych źródeł, w skrócie OSINT (open-source intelligence). W pewnym sensie wywiad gospodarczy, polegający na zgromadzeniu informacji z jawnych źródeł (ogólnie dostępnych). Forma białego wywiadu jest wykorzystywana w wywiadzie gospodarczym, jak i państwowym. Prywatny detektyw Warszawa Inveritas posługuje się wyłącznie jawnymi, i etycznymi metodami pozyskiwania informacji.

Biały wywiad Warszawa - co wchodzi w jego skład?

Przede wszystkim życie publiczne obywateli, wypowiedzi przedstawicieli państwa, internet a w nim serwisy społecznościowe, sondy społeczne, prasy, dokumentacje udostępniane publicznie, ogólnie dostępne rejestry, sądowe ogłoszenia, wydawnictwa marketingowe oraz analizy produktów. Jako agencja detektywistyczna korzystamy tylko i wyłącznie z legalnych środków pozyskiwania informacji. Wykorzystanie białego wywiadu (OSINT), czy też wywiad gospodarczy służy do zbierania informacji z ogólnie dostępnych źródeł.

Weryfikacja kontrahenta

Na podstawie wytycznych Krajowej Administracji Skarbowej i zgodnie z wymogami dochowania należytej staranności, ale także w dowolnym, wskazanym przez Klienta zakresie. Gospodarczy wywiad przeprowadzany przez nasze biuro dostarcza zbiór danych, dla firmy czy zlecających klientów.

Sprawdź, jak wyglądało to w praktyce – https://www.inveritas.pl/blog/przyklady-z-zycia-wziete-weryfikacja-kontrahenta/

Określenie wiarygodności

Jak i potencjału wskazanych podmiotów – powiązania osobowe oraz kapitałowe, sytuacja rynkowa, kierunki ekspansji i kluczowi pracownicy

Ustalenia majątkowe

Dotyczące osób fizycznych oraz prawnych, uwzględniające zadłużenie, toczące się postępowania, zaległości skarbowe oraz ZUS, a także wskazujące posiadane nieruchomości, ruchomości oraz niematerialne prawa majątkowe i wierzytelności.

Weryfikacja kandydatów do pracy

Sprawdzenie sytuacji osobistej i majątkowej, potwierdzenie doświadczenia zawodowego oraz wykształcenia, a także kroki jak wywiad gospodarczy, czy środowiskowy.

Biały wywiad Warszawa

Wywiad konkurencyjny

Badania wskazanych przez Klienta podmiotów, w oczekiwanym przez niego stopniu oraz kierunku. Licencjonowani detektywi z Warszawy zajmą się przeprowadzeniem profesjonalnego wywiadu konkurencyjnego z zadbaniem o każdy szczegół.

Doradztwo i szkolenia

Zakres szkoleń obejmuje posługiwanie się ogólnodostępnymi bazami informacji, Internetem oraz innymi źródłami umożliwiającymi samodzielną analizę informacji gospodarczych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa (firmy).

Ocena stanu bezpieczeństwa osób oraz obiektów

Przeprowadzana na podstawie kompleksowego audytu bezpieczeństwa, stylu życia, sytuacji majątkowej, osobistej i zawodowej, zagrożeń realnych oraz potencjalnie mogących mieć wpływ na sytuację badanego podmiotu, a także podatności różnego rodzaju działania osób trzecich. Nasze biuro prywatnych detektywów profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy.

Przykładowe miasta gdzie świadczymy usługi wywiadu gospodarczego: Kraków, Wrocław, Piotrków Trybunalski, Poznań.

Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzkisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.