Detektyw Pułtusk

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, szybko, skutecznie i zgodnie z prawem. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie czynności śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie zgromadzone podczas dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako bezstronny świadek. Agencja Inveritas zapewnia również swoje usługi na terenie Garwolina, gdzie detektyw Garwolin z naszego zespołu jest gotowy do świadczenia profesjonalnej pomocy detektywistycznej, zachowując najwyższe standardy dyskrecji i zgodności z prawem

Cennik prywatnego detektywa z Pułtuska

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem konkretnych informacji, a dla niektórych usług cena jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.
Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.
  Skontaktuj się już dziś

  Biuro detektywistyczne Pułtusk

  Pierwszorzędnym wyjściem bardzo zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Pułtusku, gdzie na osoby zainteresowane czekają profesjonalni i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która oferuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Pułtusku oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Pułtusk

  Planują Państwo zacząć współpracę z detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były efektywne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, aby przestrzegać się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacząco ograniczyć przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Pułtusk, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze pobliskich miejscowości.

  Agencja detektywistyczna Pułtusk

  Wszelkie wykonywane zlecenie wymaga zachowania dyskrecji i adekwatnej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, komplet czynności jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez wsparcia innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki temu posiadam całkowitą wiedzę na problematykę wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Pułtuska zapewniam wszelką dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często akcje wymagają ścisłej współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej powikłana i domaga się dopełniających rąk do pracy, jestem w ciągłym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

  Detektywi Pułtusk

  Ujawnienie zdrady partnerki to bardzo częste zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Pułtusk i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – warto zlecić mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie dyskretnie i efektywnie zdobyć dowody niewierności nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych partnerów. Dlaczego warto powierzyć to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną odtrącone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.

  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Pułtuska oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Tematy związane z rodziną wymagają nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i umyślną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i skutecznie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania rozpoczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Pułtusk zaczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów