Podsłuch w telefonie

Bezpieczeństwo osobowe Warszawa

Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze. Ocenimy poziom bezpieczeństwa Twój i tych, na których Ci zależy. Sprawdzamy osoby, ich powiązania, jak również przeszłość i zamiary.

Podsłuchy w telefonie Warszawa

Skutecznie wykrywamy podsłuchy dzięki zastosowaniu sprzętu najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu odkryjemy wszelkie narzędzia do rejestracji dźwięku, czy obrazu. Dla nas nie ma znaczenia technologia, każdy sprzęt zostanie wykryty i zostanie pozbawiony rejestracji bądź transmisji dla osób trzecich. Każdego dnia korzystamy z telefonu do różnych celów – płatności, rozmowy, sms, czy do rozrywki i poszukiwania informacji. Założyć podsłuch w telefonie w aktualnych czasach nie jest trudno, dlatego tak ważne jest zadbanie o jego uniknięcie. Jeśli obawiasz się, że ktoś założył Ci podsłuch w telefonie, prosimy o kontakt bezpośredni.

Podsłuch w telefonie - jak zapobiegać?

Przedewszystkim należy zadbać, by nie zostawiać telefonu bez opieki w miejscach publicznych, gdzie w zamieszaniu łatwo założyć podsłuch. Powinno się unikać powierzania telefonu osobom, do których nie mamy pełnego zaufania. Coraz częściej oprócz podsłuchu, osoby trzecie stosują przechwytywanie danych, czy wiadomości sms, które znajdują się na telefonie. Warto mieć na uwadze, że często telefon służy jako zbiór danych do logowania na różnych portalach, aplikacjach, kont jak Facebook, Instagram, czy poczty. Masz wątpliwości, że mogłeś/aś paść podłożeniem podsłuchu telefonu? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie skutecznie wykryjemy zastosowany podsłuch telefonu a zabezpieczone urządzenie zwrócimy.

Kto korzysta z podsłuchów w telefonie?

W zasadzie każdy, kto potrzebuje dyskretnie śledzić, sprawdzić daną osobę. Najczęstszymi użytkownikami programów z podsłuchem w telefonie są dzieci. Rodzice, chcąc wiedzieć, gdzie znajduje się ich dziecko, instalują odpowiednie oprogramowanie na telefonie z systemem Android. Program następnie śledzi ich poczynania w sieci, trasę, którą pokonuje z/do szkoły. Kolejnymi osobami, które chętnie korzystają z podsłuchów, są partnerzy, którzy podejrzewają zdradę. Odpowiednie oprogramowanie pozwala na przechwytywanie smsów, podsłuch rozmów telefonicznych, tras wykonywanych poza domem, czy wszelkich działań z użyciem telefonu. Coraz częściej pracodawcy, którzy chcą monitorować pracowników, stosują podsłuch telefonu. Pozwala im to na zdobycie informacji o działaniach, które pracownik wykonuje w czasie pracy. W tym dostęp do historii przeglądania oraz innych czynności, które mogą powodować straty, bądź obniżoną wydajność firmy.

Ochrona prywatności i godności osobistej

Przeciwdziałamy stalkingowi (prześladowaniom) a także szantażom, zastraszaniu oraz naruszeniom prywatności. Rejestrujemy próby takich działań i tworzymy dokumentację dla celów dowodowych. Szkolimy oraz doradzamy, jak radzić sobie w sytuacjach związanych z prześladowaniami, mobbingiem, znęcaniem się (bullying), oraz w podejrzeniu o podsłuch telefonów z systemem Android, także skierowanym wobec najmłodszych.

Ocena zagrożeń osób i obiektów

Przeprowadzana na podstawie kompleksowego audytu bezpieczeństwa, stylu życia, sytuacji majątkowej, osobistej i zawodowej, zagrożeń realnych oraz potencjalnie mogących mieć wpływ na sytuację badanego podmiotu, a także podatności na różnego rodzaju działania osób trzecich.

Szkolenia z zakresu unikania i zapobiegania zagrożeniom

Ze strony grup przestępczych oraz objęcia czynnościami służbowymi – przeciwdziałanie porwaniom, wymuszeniom, szantażowi oraz wszelkiego rodzaju prowokacjom i nadużyciom. Doradztwo w zakresie postępowania w przypadku przesłuchań oraz wejścia w zainteresowanie służb mundurowych.

Przeciwdziałania inwigilacji i pomoc w jej uniknięciu

Wsparcie umożliwiające anonimizację działań i minimalizację ryzyka inwigilacji przygotowanie kompleksowych rozwiązań od kwestii technicznych, aż po wsparcie bezpośrednie i szkolenia. Wskazanie metod oraz środków pracy osób trzecich dążących do naruszenia prywatności Klientów.

Opracowanie bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

Własna sprawdzona i skuteczna metodologia, wykorzystująca maksymalną prostotę i bazująca na powszechnie dostępnych i niedrogich rozwiązaniach. Nasze rozwiązania uniemożliwiają przechwycenie i podsłuch rozmów wykonywanych na telefonie oraz korespondencji nawet przy użyciu najnowszych technik stosowanych przez polskie służby specjalne. Dzięki naszym rozwiązaniom, telefon stanie się urządzeniem bezpiecznym i wolnym od podsłuchów.

Ochrona osób ze statusem VIP

Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony osobom o szczególnym statusie społecznym, ekonomicznym i zawodowym, a także w sytuacjach wyjątkowych np. w trakcie spotkań biznesowych lub wysokiego ryzyka. Jesteśmy w stanie sprawdzić telefon pod kątem podsłuchu i w razie potrzeby pozbyć się podłożonych pluskw, które przekazują rozmowy i dane osobom trzecim.

Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzkisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.