Bezpieczeństwo osobowe Warszawa i okolice

Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze. Ocenimy poziom bezpieczeństwa Twój i tych, na których Ci zależy. Sprawdzamy osoby, ich powiązania, jak również przeszłość i zamiary.

Bezpieczeństwo osobowe Warszawa i okolice – ochrona prywatności i godności osobistej

Przeciwdziałamy stalkingowi (prześladowaniom), a także szantażom, zastraszaniu oraz naruszeniom prywatności. Rejestrujemy próby takich działań i tworzymy dokumentację dla celów dowodowych. Szkolimy oraz doradzamy, jak radzić sobie w sytuacjach związanych z prześladowaniami, mobbingiem, znęcaniem się (bullying), oraz w podejrzeniu o podsłuch telefonów z systemem Android, także skierowanym wobec najmłodszych. 

Bezpieczeństwo osobowe to między innymi:

 • Ocena zagrożeń osób i obiektów przeprowadzana na podstawie kompleksowego audytu bezpieczeństwa, stylu życia, sytuacji majątkowej, osobistej i zawodowej, zagrożeń realnych oraz potencjalnie mogących mieć wpływ na sytuację badanego podmiotu, a także podatności na różnego rodzaju działania osób trzecich. 
 • Szkolenia z zakresu unikania i zapobiegania zagrożeniom ze strony grup przestępczych oraz objęcia czynnościami służbowymi – przeciwdziałanie porwaniom, wymuszeniom, szantażowi oraz wszelkiego rodzaju prowokacjom i nadużyciom. Doradztwo w zakresie postępowania w przypadku przesłuchań oraz wejścia w zainteresowanie służb mundurowych.
 • Przeciwdziałania inwigilacji i pomoc w jej uniknięciu. Wsparcie umożliwiające anonimizację działań i minimalizację ryzyka inwigilacji przygotowanie kompleksowych rozwiązań od kwestii technicznych, aż po wsparcie bezpośrednie i szkolenia. Wskazanie metod oraz środków pracy osób trzecich dążących do naruszenia prywatności Klientów.
 • Opracowanie bezpiecznych i anonimowych systemów łączności. Własna sprawdzona i skuteczna metodologia, wykorzystująca maksymalną prostotę i bazująca na powszechnie dostępnych i niedrogich rozwiązaniach. Nasze rozwiązania uniemożliwiają przechwycenie i podsłuch rozmów wykonywanych na telefonie oraz korespondencji nawet przy użyciu najnowszych technik stosowanych przez polskie służby specjalne. Dzięki naszym rozwiązaniom telefon stanie się urządzeniem bezpiecznym i wolnym od podsłuchów.
 • Ochrona osób ze statusem VIP.  Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony osobom o szczególnym statusie społecznym, ekonomicznym i zawodowym, a także w sytuacjach wyjątkowych np. w trakcie spotkań biznesowych lub wysokiego ryzyka. Jesteśmy w stanie sprawdzić telefon pod kątem podsłuchu i w razie potrzeby pozbyć się podłożonych pluskw, które przekazują rozmowy i dane osobom trzecim.

 

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa osobistego – na nie nigdy nie jest za późno!

W naszej ofercie znajdziesz specjalnie dostosowane szkolenia z zakresu bezpieczeństwa osobistego, które są przeznaczone dla osób, które ze względu na różne czynniki mogą odczuwać zagrożenie w swoim życiu codziennym. Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet i niezależnie od tego, w jakim punkcie życia się znajdujesz, zawsze jest dobry czas, aby o nie zadbać. Bezpieczeństwo osobiste to więcej niż tylko luksus czy przywilej – to Twoje prawo i obowiązek. Dlatego zachęcamy Cię do działania! W życiu codziennym może pojawić się wiele nieoczekiwanych sytuacji, które mogą Cię wystawić na różne zagrożenia. Bez względu na to, czy jesteś osobą rozpoznawalną, przedsiębiorcą, czy po prostu dbasz o bezpieczeństwo osobowe i spokój ducha, nasze szkolenia z zakresu bezpieczeństwa osobistego są dostosowane do Twoich potrzeb. Skupiają się one na identyfikowaniu źródeł zagrożeń oraz rozumieniu, jak się one przejawiają w życiu codziennym. Dzięki temu uczestnicy będą mogli lepiej zrozumieć, co skupia uwagę potencjalnych przeciwników. Omawiamy zachowania, które mogą narażać uczestników na ryzyko. Dowiesz się, jakie czynniki mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa osobistego oraz jak ich unikać. Uczymy, jak w odpowiednim czasie zidentyfikować ryzyko i skutecznie mu przeciwdziałać. Nasze szkolenia bezpieczeństwo osobiste przygotują Cię do reagowania w przypadku zagrożenia ze strony organów ścigania, przestępczości zorganizowanej, stalkingu, ingerencji w prywatność czy kradzieży tożsamości.

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń z zakresu bezpieczeństwa osobistego?

Warto jest korzystać ze szkoleń z zakresu bezpieczeństwa osobistego, ponieważ dostarczają one kluczowej wiedzy i umiejętności, które pozwalają nam efektywnie zarządzać zagrożeniami oraz chronić siebie oraz swoją rodzinę. Szkolenia pomagają uczestnikom zrozumieć, jakie zachowania i sytuacje niosą za sobą potencjalne ryzyko. Dzięki temu mogą świadomie unikać działań, które zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia. Poznają znaki ostrzegawcze i sygnały, na które warto zwracać uwagę w codziennym życiu. W dobie cyfrowego świata ochrona prywatności i danych osobowych staje się coraz ważniejsza. Szkolenia uczą, jak skutecznie chronić swoją prywatność w Internecie, jak unikać oszustw czy kradzieży tożsamości. Pozwalają zrozumieć, jakie informacje są cenne dla potencjalnych przeciwników i jak się przed nimi bronić. Pomagają one także zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do zapobiegania różnym rodzajom zagrożeń, takim jak przestępczość zorganizowana, stalkingu, ingerencja w prywatność czy kradzież tożsamości.

Profesjonalne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa osobistego specjalnie dla Ciebie!

Nasze szkolenia osobiste są dedykowane osobom prywatnym. Zapewniamy wysokiej jakości wiedzę oraz praktyczne umiejętności, aby uczestnicy mogli skutecznie poradzić sobie ze wszelkimi zagrożeniami. Nasze szkolenia bezpieczeństwa osobistego są oparte na najnowszych trendach i sprawdzonych metodach. Gwarantujemy dostęp do najbardziej aktualnej i praktycznej wiedzy. Zaplanuj swoją drogę do bezpieczeństwa i sukcesu już teraz! Razem z nami nauczysz się zarządzać zagrożeniami oraz chronić swoje życie osobiste. Skorzystaj z naszej oferty i przekształć bezpieczeństwo osobowe w solidne fundamenty dla przyszłych osiągnięć!

Bezpieczeństwo osobowe – podsłuchy w telefonie Warszawa

Skutecznie wykrywamy podsłuchy dzięki zastosowaniu sprzętu najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu odkryjemy wszelkie narzędzia do rejestracji dźwięku czy obrazu. Dla nas nie ma znaczenia technologia, każdy sprzęt zostanie wykryty i zostanie pozbawiony rejestracji bądź transmisji dla osób trzecich. Każdego dnia korzystamy z telefonu do różnych celów – płatności, rozmowy, sms, czy do rozrywki i poszukiwania informacji. Założyć podsłuch w telefonie w aktualnych czasach nie jest trudno, dlatego tak ważne jest zadbanie o jego uniknięcie oraz o bezpieczeństwo biznesu, które może być zagrożone przez niewykryte urządzenia szpiegowskie. Jeśli obawiasz się, że ktoś założył Ci podsłuch w telefonie, prosimy o kontakt bezpośredni.

FAQ Bezpieczeństwo osobowe

 • Podsłuch w telefonie – jak zapobiegać?

Przede wszystkim należy zadbać, by nie zostawiać telefonu bez opieki w miejscach publicznych, gdzie w zamieszaniu łatwo założyć podsłuch. Powinno się unikać powierzania telefonu osobom, do których nie mamy pełnego zaufania. Coraz częściej oprócz podsłuchu, osoby trzecie stosują przechwytywanie danych czy wiadomości sms, które znajdują się na telefonie. Warto mieć na uwadze, że często telefon służy jako zbiór danych do logowania na różnych portalach, aplikacjach, kont jak Facebook, Instagram czy poczty. Masz wątpliwości, że mogłeś paść podłożeniem podsłuchu telefonu? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie skutecznie wykryjemy zastosowany podsłuch telefonu, a zabezpieczone urządzenie zwrócimy.

 • Kto korzysta z podsłuchów w telefonie?

W zasadzie każdy, kto potrzebuje dyskretnie śledzić, sprawdzić daną osobę. Najczęstszymi użytkownikami programów z podsłuchem w telefonie są dzieci. Rodzice, chcąc wiedzieć, gdzie znajduje się ich dziecko, instalują odpowiednie oprogramowanie na telefonie z systemem Android. Program następnie śledzi ich poczynania w sieci, trasę, którą pokonuje z/do szkoły. Kolejnymi osobami, które chętnie korzystają z podsłuchów, są partnerzy, którzy podejrzewają zdradę. Odpowiednie oprogramowanie pozwala na przechwytywanie smsów, podsłuch rozmów telefonicznych, tras wykonywanych poza domem, czy wszelkich działań z użyciem telefonu. Coraz częściej pracodawcy, którzy chcą monitorować pracowników, stosują podsłuch telefonu. Pozwala im to na zdobycie informacji o działaniach, które pracownik wykonuje w czasie pracy. W tym dostęp do historii przeglądania oraz innych czynności, które mogą powodować straty, bądź obniżoną wydajność firmy.

Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzkisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.