Detektyw Wilanów

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania realizowane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zgromadzone podczas śledztwa materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Wszelkie wykonywane zlecenie zobowiązuje do dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, komplet czynności jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez wsparcia osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki temu posiadam całkowitą wiedzę na temat wykonywanego zadania. Jako prywatny detektyw z Wilanowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często zlecenia wymuszają do kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo skomplikowana i wymaga nadprogramowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym kontakcie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Wilanowa

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem konkretnych informacji, a dla niektórych zadań cena jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Wilanów

Pierwszorzędnym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wilanowie, gdzie na osoby zainteresowane czekają rzetelni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych wykonywana jest sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wilanowie oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wilanów

Planujecie Państwo zacząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo ważnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone sprawę. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Wilanów, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących dzielnic.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Zdemaskowanie zdrady partnerki to jedne z najczęstszych zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Wilanów i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo poczucie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet odpowiednio kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej przekazać to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odrzucone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na terenie Wilanowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Tematy związane z rodziną wymagają szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy zastosowaniu odpowiedniej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć dyskretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Wilanów zaczyna działać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Wilanów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (29 głosów)