Detektyw Śródmieście

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Warszawy.
Wszelkie prowadzone zlecenie zobowiązuje do dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu zawieram kompletną znajomość na temat realizowanego zadania. Jako prywatny detektyw z Śródmieścia zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że akcje wymagają ścisłej kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo złożona i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Śródmieścia

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem konkretnych informacji, a dla niektórych usług cena jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  WYWIAD GOSPODARCZY

  BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

  Skontaktuj się już dziś

  Agencja detektywistyczna Śródmieście

  Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania wykonuję dyskretnie, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas wykonuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane podczas śledztwa materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a sam detektyw może przekazywać informacje na rozprawie jako obiektywny świadek.

  Biuro detektywistyczne Śródmieście

  Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Śródmieściu, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest sekretnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Śródmieściu oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Śródmieście

  Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były skuteczne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo kluczowych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone sprawę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać na własną rękę, ponieważ chęć pomocy potrafi znacznie przeszkodzić czynności. Składamy się jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Śródmieście, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze pobliskich dzielnic.

  Detektywi Śródmieście

  Potrzebują Państwo potwierdzenia na zdradę partnera?
  Zdemaskowanie zdrady partnerki to jedne z najczęstszych zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Śródmieście i działający tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to niezbitych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie zdobyć dowody niewierności nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.
  Rzetelny detektyw

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Tematy rodzinne wymagają szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Czynników zniknięcia jest wiele — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu dobranej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja zaczyna procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Śródmieście zaczyna poszukiwać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Śródmieścia oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
  Detektyw

  Usługi detektywistyczne Śródmieście

  Wywiad gospodarczy

  Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do prac
  Dobry detektyw Warszawa

  Bezpieczeństwo osobowe

  Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP
  Detektyw z Warszawy
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów

  Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
  Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
 • Detektyw dla firm Kraśnik