Detektyw Śródmieście

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zaufanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zleceń detektywistycznych. Każde działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Każde działania dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie zgromadzone podczas śledztwa przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście ma prawo zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Wszelkie przeprowadzane śledztwo wymaga dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu zawieram całkowitą znajomość na temat realizowanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Śródmieścia zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo zagmatwana i wymaga nadprogramowych rąk do wykonywanej pracy, jestem w stałym kontakcie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Śródmieścia

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem konkretnych danych, a dla niektórych zleceń cena jest wskazywana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Śródmieście

Pierwszorzędnym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Śródmieściu, gdzie na klientów wyczekują profesjonalni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Śródmieściu oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Śródmieście

Planujecie Państwo zacząć kooperację z detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować w sekrecie – im mniej ludzi wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, żeby przestrzegać się do rekomendacji przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać na własną rękę, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacząco powikłać czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Śródmieście, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących dzielnic.

Potrzebują Państwo dowodów na zdradę partnera?

Odkrycie zdrady partnera to najczęstsze zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Śródmieście i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partner dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niezbitych dowodów – wystarczy powierzyć mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie zdobyć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Śródmieścia oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia rodzinne wymagają wyjątkowej precyzji a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Okoliczności przepadnięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy zastosowaniu dobranej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja wszczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Śródmieście zaczyna działać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Śródmieście
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (26 głosów)