Detektyw Piaseczno

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a sam detektyw może przekazywać informacje w sądzie jako autentyczny świadek.

Każde wykonywane śledztwo zobowiązuje do dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, komplet czynności jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez wsparcia innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki czemu mam całkowitą orientację na problematykę wykonywanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Piaseczna zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo zagmatwana i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w ciągłym kontakcie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Piaseczna

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem kluczowych danych, a dla niektórych zleceń kwota jest wskazywana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Piaseczno

Najlepszym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Piasecznie, gdzie na osoby zainteresowane czekają rzetelni i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, bardzo szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Piasecznie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Piaseczno

Planujecie Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa osobiście, ponieważ chęć ułatwienia potrafi znacznie ograniczyć przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Piaseczno, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze pobliskich miejscowości.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Wykrycie zdrady partnera to najczęstsze zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Piaseczno i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie zostaną odrzucone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Piaseczna oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do osobliwej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Czynników zniknięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i celową ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania podejmują procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Piaseczno rozpoczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Piaseczno
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Chrzanów
  • Rate this page