Zdrada męża, partnera - typowe zachowanie i objawy

Wbrew pozorom zdradę nie zawsze łatwo jest rozpoznać. Zachowanie męża po zdradzie może być skutecznie maskowane. Niekiedy mężczyźni potrafią prowadzić podwójne życie latami. Statystki nie budzą wątpliwości. Zdrada partnera to jedna z najczęstszych przyczyn rozpadu małżeństwa i rozwodu. Z badań wynika, że częściej zdradzają mężczyźni, jednak wcale nie oznacza to, że kobiety zawsze są wierne swoim partnerom. Jedno jest pewne – zdrada, jakakolwiek by nie była, zawsze boli.

Zastanawiasz się, czy Twój mąż Cię zdradza? Jakie zachowanie powinno wzbudzić Twoją czujność? Jak rozpoznać zdradę? Detektyw od zdrad może zaoferować różne metody dochodzeniowe, które mogą pomóc w potwierdzeniu lub obaleniu Twoich podejrzeń.
Dodatkowo poznaj najczęściej powtarzające się symptomy zdrady partnera.

Zdrada w związku - zachowanie kobiet i mężczyzn podczas romansu

Oznaki zdrady - zachowania partnera świadczące o tym, że dopuszcza się zdrady

Dba o siebie bardziej niż zazwyczaj

Zauważyłaś, że Twój mąż zaczął bardziej o siebie dbać? Postanowił biegać albo zaczął chodzić na siłownię? Częściej chodzi do fryzjera? Używa drogich perfum? Albo po prostu staranniej dobiera garderobę, gdzie wcześniej nie zwracał na to większej uwagi? Żeby było jasne – nie ma nic złego w tym, że mężczyzna dba o siebie i swój wygląd. Jeśli robi to dla Ciebie i swojego lepszego samopoczucia, to doskonale. Jeśli jednak za tymi zmianami nie idzie potrzeba zyskania uznania z Twojej strony, powinno to wzbudzić Twoją czujność. Skoro nie zależy mu na Twojej aprobacji, w najlepszym wypadku robi to po to, żeby lepiej poczuć się z samym sobą. Jest jeszcze jedna możliwość. Nadmierne dbanie o siebie i swój wygląd bardzo często wynika z chęci przypodobania się innej kobiecie.

Coraz mniej czasu spędza w domu

Twój mąż coraz mniej czasu spędza w domu? Wychodzi wcześniej do pracy, wraca później, a dodatkowo pojawiły się częste wyjazdy służbowe, których do tej pory może nawet wcale nie było? To właśnie praca jest jedną z najczęstszych przykrywek dla zdrady – nadgodziny, wyjazdy służbowe, konferencje – wszystko to jest doskonałą wymówką, żeby móc wygospodarować czas dla kochanki. Inna kobieta i prowadzenie podwójnego życia wymaga zmiany dotychczasowej organizacji czasu. Częste przebywanie poza domem tłumaczone pracą, notoryczne spóźnienia, zapominanie o obietnicach to bardzo wyraźne sygnały ostrzegawcze. Oczywiście jest możliwe, że firma, w której pracuje Twój mąż, prężnie się rozwija i wymaga większych nakładów pracy. Jeśli jednak dodatkowe godziny i wyjazdy nie mają odzwierciedlenia w wypłacie męża, masz prawo zacząć się niepokoić.

Kobieta - zdrada w związku - zdrady partnerów

Nie rozstaje się z telefonem

Twojemu mężowi do tej pory nigdy nie przeszkadzało, że korzystasz z jego komórki, jednak od jakiegoś czasu ciągle trzyma ją przy sobie? Jeśli Twój partner nie rusza się bez telefonu nawet na krok i robi się nerwowy za każdym razem, gdy tylko weźmiesz jego telefon do ręki, prawdopodobnie reaguje tak w obawie, że możesz zobaczyć z kim i o czym pisze. Nie tylko to powinno wzbudzić Twoją czujność. Mężczyzna, który zdradza, często prowadzi krótkie i zdawkowe rozmowy telefoniczne albo gdy zadzwoni telefon, wychodzi w ustronne miejsce i mówi półgłosem, a na pytanie „z kim rozmawiałeś?” wykręca się telefonem z pracy. Kolejnym symptomem zdrady może być regularne kasowanie SMS-ów i czyszczenie historii połączeń, a podczas pisania wiadomości pilnowanie, żeby nikt nie przeczytał tego, co właśnie pisze. Przecież jeśli nie miałby nic do ukrycia, nie zachowywałby się w podejrzany sposób.

Unika bliskości

Od jakiegoś czasu wasza sypialnia, to jedynie miejsce, w którym śpicie i nic więcej? Mężczyzna, który dopuszcza się zdrady i ma związek na boku, prawdopodobnie będzie okazywać mniejsze zainteresowanie seksem niż wcześniej. Zazwyczaj, kiedy będziesz chciała się do niego zbliżyć, będzie wykręcał się pracą, nadmiarem obowiązków i zmęczeniem. Oczywiście każdy czasami może mieć gorszy okres i spadek libido, ale takie sytuacje nie trwają w nieskończoność. Ciągłe unikanie fizycznego zbliżenia z partnerką może być skutkiem zaangażowania w życie seksualne z kochanką. Co jeszcze powinno Cię zaniepokoić? Brak jakiejkolwiek czułości ze strony partnera – czyli kiedy nie ma potrzeby przytulania Cię i całowania.

Powody zdrady kobiety, żony - partnerzy i zdrada

Mniej interesuje się Tobą i życiem rodzinnym

Masz wrażenie, że zachowanie Twojego męża względem Ciebie uległo zmianie? Partner, który ma romans na boku stopniowo może przestawać potrzebować Twojego towarzystwa. Jeśli więc coraz mniej czasu spędzacie razem i coraz mniej wspólnie wychodzicie, może to oznaczać, że woli on ten czas spędzać z kimś innym. Twoją uwagę powinno również zwrócić, jeśli partner staje się obojętny na różnego rodzaju zachowania, które dawniej bardzo go denerwowały. Oznacza to, że jego głowa jest zajęta czymś innym i nie zwraca już uwagi na takie rzeczy. Kolejnym częstym zachowaniem świadczącym o tym, że mąż ma kogoś na boku, jest mniejsze zainteresowanie Tobą, dziećmi, domem i codziennymi obowiązkami. Jeśli mąż ciągle nie ma dla Ciebie czasu i coraz częściej wykręca się pracą, spotkaniami z kolegami czy innymi zajęciami, powinnaś bardziej się mu przyjrzeć.

Jest rozdrażniony i nerwowy

Wbrew pozorom zdrada to stresujące przeżycie i emocjonalnie dotyka nie tylko osobę zdradzaną, ale także zdradzającego. Ciągły stres spowodowany podwójnym życiem oraz strach przed tym, że w każdej chwili wszystko może wyjść na jaw, sprawiają, że osoba, która zdradza, bardzo często jest rozdrażniona i bardzo łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Bardzo często zdarza się również tak, że zdradzający planuje zostawić rodzinę, jednak nie wie jak to zrobić, dlatego podświadomie znajduje liczne preteksty do kłótni, czy celowo wypomina wszystkie błędy i potknięcia partnerki.

Kobieta - zdrada w związku - zdrady kobiet przez mężczyzn

Skorzystaj z pomocy detektywa - pomoże Ci zdobyć dowody zdrady

Należy pamiętać, że do wszystkich wyżej wymienionych zachowań należy podchodzić w racjonalny sposób. To, że partner zacznie o siebie dbać albo jest rozdrażniony, wcale nie musi od razu oznaczać, że Cię zdradził albo ma związek na boku. Jeśli jednak oznak jest więcej, a Ty coraz częściej masz przeczucie, że Twój mąż ma romans, skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa, który przez dyskretną obserwację pomoże zdobyć dowody niewierności partnera. Rzadko kiedy zdarza się, żeby facet sam przyznał się do zdrady, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie będzie niosło to ze sobą konsekwencje. Oznacza to, że będzie krył się tak długo, jak długo mu na to pozwolisz. Jednak pamiętaj, prawda zawsze jest lepsza od niepewności i ciągłych domysłów. Prywatny detektyw Warszawa jest w stanie zdobyć materiał dowodowy, który może potwierdzić nasze przypuszczenia. Następnie zebrane przez śledczego dowody mogą zostać wykorzystane w sądzie, kiedy dojdzie do rozprawy rozwodowej. Detektyw może zostać również powołany na świadka, który w oczach sądu jest obiektywny i bezstronny.

Co zrobić, jeśli stwierdzimy, że nasze podejrzenia mają solidne podstawy? Kliknij, a przeczytasz o tym jak udowodnić partnerowi zdradę.

Pytania?
Skontaktuj się
Trumpolina dla Putina

Trumpolina dla Putina

Trumpolina dla Putina Sprawa ewentualnego posiadania przez Rosjan materiałów kompromitujących Donalda Trumpa już mocno przycichła, więc to zdecydowanie dobry moment,

Czytaj dalej...

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzkisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.