BIURO DETEKTYWISTYCZNE WARSZAWA

Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw. Dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie służby oraz szkoleniom krajowym i zagranicznym, dysponuję unikatową wiedzą, którą miałem okazję wielokrotnie wykorzystywać i poszerzać, realizując zlecenia na rzecz podmiotów będących w krajowej czołówce branży energetycznej, spożywczej, zbrojeniowej, farmaceutycznej, a także nowoczesnych technologii oraz inwestycyjnej.

Jeśli tylko zlecenie na to pozwala, pracuję sam. Zawsze więc rozmawiacie Państwo ze mną i to ja jestem od początku do końca osobą odpowiedzialną za właściwą realizację usługi. Oznacza to także minimalizację kosztów oraz gwarancję, że jestem jedyną osobą, posiadającą kompletną wiedzę na temat realizowanego zlecenia. Dzięki temu zachowana zostaje wymagana dyskrecja i należyta staranność.

Biuro detektywistyczne w Warszawie

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi działania na terenie miasta stołecznego Warszawa, a każda z usług detektywistycznych jest wykonywana szybko, sprawnie i dyskretnie. Jako prywatny detektyw Warszawa staram się działać w pojedynkę. W sytuacji, gdy zajdzie taka potrzeba jestem w stanie zebrać ekipę doświadczonych i licencjonowanych detektywów. Biuro Inveritas świadczy usługi z szerokiego zakresu – od dochodzeń, zdobywania informacji potrzebnych w wygraniu sprawy sądowej, zdobywania dowodów zdrad, wykrywanie podsłuchów, poszukiwanie osób, przeprowadzenia szkoleń po wywiad gospodarczy.

Biuro detektywistyczne - co i jak?

Oferowane przez nas usługi detektywistyczne są kompleksowe i dopasowane do potrzeb na rynku. Niektóre z naszych działań są dostępne na terenie całego kraju, jednak w większości staramy się działać na terenie Warszawy. Każda z usług detektywistycznych jest świadczona z należytym profesjonalizmem i skutecznością. Nasz zespół składa się z detektywów, którzy są doświadczeni i mają za sobą masę wykonanych usług i zleceń. By poznać pełną ofertę i jej wycenę, prosimy o kontakt telefoniczny bądź bezpośredni.

Biuro detektywistyczne Warszawa cennik

Cennik usług detektywistycznych jest uzależniony od powierzonego działania i okoliczności. Z tego powodu każda z usługi jest wyceniana indywidualnie, co pozwala na zachowanie elastyczności w wykonywanej przez nas pracy. Nasi detektywi specjalizują się w odpowiednim zakresie – są dobierani do każdej sprawy i miejsca z osobna.

Cennik usług detektywistycznych w Warszawie

Gromadzenie dowodów niewierności

Do spraw rozwodowych oraz w celu wyjaśnienia podejrzeń. Wszelki zgromadzony materiał przez prywatnego detektywa może stanowić dowód w postępowaniu przed sądami oraz innymi właściwymi organami. Prywatny detektyw zadba o dowody, które mogą pomóc w wygraniu sprawy sądowej w Warszawie i okolicach.

Poszukiwanie majątku dłużnika

Oraz sprawdzenia stanu majątkowego w celu ustalenia faktycznego stanu posiadania oraz powiązań osobowo kapitałowych, ukrytego, również zagranicą, majątku, ujawnienia nieprawidłowości i wsparcia dokumentacji dowodowej w toczących się sprawach urzędowych oraz sądowych. Nasza agencja detektywistyczna w Warszawie zgromadzi wszelkie potrzebne informacje i dowody.

Rozpoznanie środowiska

W którym obracają się wskazane osoby. Prywatny detektyw wykonuje to rozpoznanie dla prawidłowej oceny wpływu danego środowiska na nieletnich, małżonka i inne osoby, jak również w celu ustalenia motywów działania osób trzecich, ich powiązań, przeszłości, możliwych związków ze światem przestępczym lub problemów osobistych i uzależnień.

Sprawdzenie osób prywatnych

Nasze usługi detektywistyczne na terenie miasta stołecznego Warszawa i okolic obejmują prześwietlanie przeszłości, wykształcenia, pochodzenia, karalności, powiązań z określonymi środowiskami oraz pod kątem innych wymaganych przez Klienta informacji.

Obserwacja, kontrobserwacja i ustalenia

Jako agencja detektywistyczna prowadzimy obserwację osób oraz obiektów, zarówno pieszą jak i z wykorzystaniem pojazdów oraz lokali. W ramach usług działamy w oparciu o najnowsze zdobycze technologii i unikatowe doświadczenie zawodowe. Na życzenie Klienta dysponujemy wieloosobowym, profesjonalnym zespołem obserwacyjnym składającym się z licencjonowanych detektywów. Oferujemy również usługi kontrobserwacyjne, czyli zmierzające do wykrycia obcej obserwacji prowadzonej wobec naszych Klientów oraz ludzi przez nich wskazanych.

Prywatne śledztwa detektywistyczne

Prowadzone równolegle i niezależnie od właściwych do tego celu służb, jak również podejmowane w ich zastępstwie, w sytuacjach, w których Klient uzna, że jest to wymagane. Powierzenie śledztwa agencji detektywistycznej Inveritas to szansa na profesjonalne i dyskretne podejście do sprawy z zachowaniem zasad pracy śledczej oraz operacyjno-rozpoznawczej.

Przeciwdziałanie stalkingowi

Zbieranie dowodów prześladowania, ustalanie sprawcy, jego sytuacji, weryfikacja zagrożenia, jakie może stanowić dla osoby poszkodowanej, przeciwdziałanie podejmowanym przez sprawcę próbom naruszenia prywatności oraz uniemożliwienie działań wkraczających w sferę bezpieczeństwa osoby poszkodowanej.

Odnajdywanie osób

Poszukiwania zaginionych, ukrywających się lub też takich, co do których Klient nie dysponuje wystarczającymi informacjami, by ustalić miejsce ich pobytu, dane osobowe itp. W ustaleniu okoliczności zniknięcia osoby, na której nam zależy może pomóc prywatny detektyw. Warszawa jest miastem, w którym się specjalizujemy, jednak działamy w okolicach.

Ocena stanu bezpieczeństwa osób oraz obiektów

Przeprowadzana na podstawie kompleksowego audytu bezpieczeństwa, stylu życia, sytuacji majątkowej, osobistej i zawodowej, zagrożeń realnych oraz potencjalnie mogących mieć wpływ na sytuację badanego podmiotu, a także podatności różnego rodzaju działania osób trzecich. Nasze biuro prywatnych detektywów profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy.

Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzkisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.