Detektyw Wrocław

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zaufanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, efektywnie i zgodnie z prawem. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zlecenia śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane podczas śledztwa materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a sam detektyw może przekazywać informacje w sądzie jako bezstronny świadek.

Wszelkie przeprowadzane śledztwo zobowiązuje do dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez wsparcia osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną znajomość na temat wykonywanego zadania. Jako prywatny detektyw z Wrocławia zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że operacje wymuszają do kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w stałym kontakcie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Wrocławia

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem konkretnych informacji, a dla niektórych zleceń cena jest wskazywana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.


WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Wrocław

Najlepszym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wrocławia, gdzie na klientów czekają zawodowi i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę we Wrocławiu oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wrocław

Planujecie Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były efektywne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo ważne jest również, żeby stosować się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie przeszkodzić czynności. Składamy się wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Wrocław, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie pobliskich miejscowości.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Wyjawienie zdrady partnera to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wrocław i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet najlepiej skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Wrocławia oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy rodzinne zobowiązują do wyjątkowej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Powodów zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania wszczynają działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Wrocław zaczyna działania bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Wrocław
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.


  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


Biuro detektywistyczne Wrocław - służymy pomocą


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Mszczonów
  • 4.9/5 - (57 głosów)