Detektyw Wrocław

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie Wrocławia

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zaufanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, efektywnie i zgodnie z prawem. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zlecenia śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane podczas śledztwa materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a sam detektyw może przekazywać informacje w sądzie jako bezstronny świadek.

Agencja detektywistyczna Wrocław

Wszelkie przeprowadzane śledztwo zobowiązuje do dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez wsparcia osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną znajomość na temat wykonywanego zadania. Jako prywatny detektyw z Wrocławia zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że operacje wymuszają do kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w stałym kontakcie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Wrocławia

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem konkretnych informacji, a dla niektórych zleceń cena jest wskazywana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  WYWIAD GOSPODARCZY

  BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

  Skontaktuj się już dziś

  Biuro detektywistyczne Wrocław

  Najlepszym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wrocławia, gdzie na klientów czekają zawodowi i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę we Wrocławiu oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Wrocław

  Planujecie Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były efektywne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo ważne jest również, żeby stosować się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie przeszkodzić czynności. Składamy się wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Wrocław, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie pobliskich miejscowości.

  Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnera?

  Wyjawienie zdrady partnera to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wrocław i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet najlepiej skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.

  Rzetelny detektyw

  Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

  Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Wrocławia oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

  Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

  Sprawy rodzinne zobowiązują do wyjątkowej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Powodów zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania wszczynają działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Wrocław zaczyna działania bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.

  Detektyw

  Usługi detektywistyczne Wrocław

  Wywiad gospodarczy

  Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do prac
  Detektyw z Wrocławia

  Bezpieczeństwo osobowe

  Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP
  Zaufany detektyw Wrocław
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów