Detektyw Włoszczowa

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie zebrane podczas śledztwa materiały można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Wszelkie prowadzone zadanie wymaga dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez ingerencji innych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą wiedzę na temat realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Włoszczowa zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymuszają do współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo skomplikowana i wymaga dopełniających rąk do pracy, jestem w stałym kontakcie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Włoszczowa

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych informacji, a dla niektórych usług kwota jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Włoszczowa

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Włoszczowie, gdzie na klientów wyczekują profesjonalni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Włoszczowie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Włoszczowa

Planujecie Państwo zacząć współpracę z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować w tajemnicy – im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, aby stosować się do rekomendacji przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacząco ograniczyć przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Włoszczowa, jednak nie mamy problemu z działaniami na terenie najbliższych miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na zdradę partnera?

Odkrycie zdrady partnerki to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Włoszczowa i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że druga połowa zdradza, ale nie ma na to niezbitych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie znaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy wybranych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na terenie Włoszczowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Sprawy związane z rodziną wymagają osobliwej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł przepadnięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać odnaleziona, czy nie, przy użyciu odpowiedniej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej policja wszczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Włoszczowa zaczyna poszukiwać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Włoszczowa
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Sochaczew
  • Rate this page