Detektyw Wałbrzych

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zleceń detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności realizowane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie zebrane w trakcie dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw może zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Wszelkie prowadzone zadanie zobowiązuje do dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą orientację na problematykę realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Wałbrzycha zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że akcje wymagają ścisłej współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i domaga się dodatkowych ludzi do pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Wałbrzycha

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem kluczowych informacji, a dla niektórych zleceń cena jest określana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Wałbrzych

Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wałbrzychu, gdzie na klientów czekają zawodowi i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest sekretnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wałbrzychu oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wałbrzych

Planują Państwo rozpocząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były niezawodne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo kluczowych spraw. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, żeby przestrzegać się do poleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie ograniczyć przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Wałbrzych, jednak nie mamy problemu z czynnościami na terenie sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Ujawnienie zdrady partnera to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wałbrzych i działający tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie znaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego lepiej przekazać to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Wałbrzycha oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia rodzinne zobowiązują do nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Powodów przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy przeprowadzeniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania wszczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Wałbrzych rozpoczyna działania zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Wałbrzych
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Brzeg
  • Rate this page