Detektyw Płońsk

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszelkie działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zadania śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie zgromadzone w trakcie śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako neutralny świadek.

Każde przeprowadzane śledztwo wymaga zachowania dyskrecji i adekwatnej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki temu mam całkowitą znajomość na problematykę wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Płońska zapewniam wszelką dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często akcje wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo zagmatwana i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w stałym połączeniu ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Płońska

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla niektórych usług cena jest określana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Płońsk

Pierwszorzędnym wyjściem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Płońsku, gdzie na osoby zainteresowane czekają profesjonalni i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która oferuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są sekretnie, szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Płońsku oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Płońsk

Chcą Państwo rozpocząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były efektywne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować w sekrecie – im mniej ludzi wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, żeby stosować się do zaleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Płońsk, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących miejscowości.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Zdemaskowanie zdrady partnerki to jedne z najczęstszych zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Płońsk i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że druga połówka zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – warto zlecić mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie odnaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej powierzyć to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie zostaną odtrącone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Płońska oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną wymagają wyjątkowej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być ujawniona, czy nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja zaczyna procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Płońsk rozpoczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Płońsk
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Płock