Detektyw Bodzentyn

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, skutecznie i zgodnie z prawem. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie zgromadzone w trakcie dochodzenia przedmioty można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw może zeznawać na rozprawie jako neutralny świadek.

Każde przeprowadzane zlecenie wymaga dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa problemem i osobiście jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu zawieram kompletną wiedzę na temat realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Bodzentyna zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymuszają do współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo zagmatwana i wymaga dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Bodzentyna

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem kluczowych danych, a dla części zadań cena jest określana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Bodzentyn

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Bodzentynie, gdzie na osoby zainteresowane czekają rzetelni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest dyskretnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Bodzentynie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Bodzentyn

Planujecie Państwo zacząć współpracę z detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były efektywne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo ważnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby przestrzegać się do zaleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać swoją pracę. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ chęć pomocy może znacząco powikłać przeprowadzane czynności. Składamy się wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Bodzentyn, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na obszarze najbliższych miejscowości.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Wyjawienie zdrady to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Bodzentyn i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to twardych dowodów – warto zlecić mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie znaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Bodzentyna oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Zlecenia rodzinne wymagają osobliwej precyzji a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Źródeł zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu odpowiedniej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej policja zaczyna działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Bodzentyn rozpoczyna działania bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Bodzentyn
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Włocławek