Detektyw Żyrardów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję dyskretnie, dynamicznie, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw może przekazywać informacje w sądzie jako neutralny świadek.

Wszelkie wykonywane zadanie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez wsparcia innych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu zawieram całkowitą wiedzę na temat realizowanego zadania. Jako prywatny detektyw z Żyrardowa zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i domaga się dopełniających rąk do pracy, jestem w stałym kontakcie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Żyrardowa

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem konkretnych informacji, a dla niektórych zleceń kwota jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Żyrardów

Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Żyrardowie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są sekretnie, bardzo szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Żyrardowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Żyrardów

Planują Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, żeby przestrzegać się do rekomendacji wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Żyrardów, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo potwierdzenia na zdradę partnera?

Odkrycie zdrady partnera to najczęstsze zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Żyrardów i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – wystarczy zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy wybranych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Żyrardowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Tematy związane z rodziną zobowiązują do wyjątkowej precyzji a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Czynników przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odszukana, czy też nie, przy użyciu prawidłowej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać potajemnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania wszczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Żyrardów rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Żyrardów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Sieradz