Detektyw Żmigród

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Każde działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas wykonuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako autentyczny świadek.

Każde wykonywane zadanie wymaga dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszelkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez wsparcia osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam kompletną znajomość na temat realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Żmigrodu zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo zagmatwana i wymaga dodatkowych rąk do pracy, jestem w stałym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Żmigrodu

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych danych, a dla niektórych zadań cena jest wskazywana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Żmigród

Najlepszym rozwiązaniem bardzo zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Żmigrodzie, gdzie na osoby zainteresowane czekają profesjonalni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Żmigrodzie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Żmigród

Planujecie Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, aby stosować się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacząco przeszkodzić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Żmigród, jednak nie mamy problemu z czynnościami na terenie sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnerki?

Odkrycie zdrady partnerki to bardzo częste zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Żmigród i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i skutecznie zdobyć dowody zdrady nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przydzielić to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Żmigrodu oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną wymagają nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Źródeł zaginięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy użyciu dobranej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania zaczynają procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Żmigród zaczyna działać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Żmigród
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Chełm