Detektyw Skarżysko-Kamienna

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zleceń detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, szybko, skutecznie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Każde działania realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia materiały można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście ma prawo zeznawać w sądzie jako neutralny świadek.

Wszelkie wykonywane zadanie wymaga zachowania dyskrecji i nienagannej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i osobiście jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki czemu mam całkowitą wiedzę na problematykę wykonywanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Skarżyska-Kamiennej zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo zagmatwana i wymaga dodatkowych rąk do pracy, jestem w nieustannym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Skarżyska-Kamiennej

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem konkretnych danych, a dla niektórych zadań kwota jest określana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Skarżysko-Kamienna

Pierwszorzędnym wyjściem zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Skarżysku-Kamiennej, gdzie na osoby zainteresowane czekają profesjonalni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są potajemnie, szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Skarżysku-Kamiennej oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Skarżysko-Kamienna

Chcą Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były skuteczne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej ludzi jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do rekomendacji wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć pomocy może znacząco ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Skarżysko-Kamienna, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Wyjawienie zdrady partnerki to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Skarżysko-Kamienna i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo poczucie, że partner zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet najlepiej kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego warto powierzyć to zadanie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Skarżyska-Kamiennej oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do nadzwyczajnej precyzji a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Okoliczności zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy użyciu odpowiedniej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania podejmują procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Skarżysko-Kamienna zaczyna poszukiwać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Skarżysko-Kamienna
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Mińsk Mazowiecki
  • Rate this page