Detektyw Otwock

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i zgodnie z prawem. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie zgromadzone w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może przekazywać informacje na rozprawie jako bezstronny świadek.

Wszelkie wykonywane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez wsparcia innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki temu mam całkowitą wiedzę na problematykę realizowanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Otwocka zapewniam 100% dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często akcje wymuszają do współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej powikłana i domaga się nadprogramowych ludzi do pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Otwocka

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych danych, a dla części zleceń cena jest wskazywana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Otwock

Najlepszym rozwiązaniem trudnej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Otwocku, gdzie na klientów czekają rzetelni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są dyskretnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Otwocku oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Otwock

Planujecie Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, żeby przestrzegać się do zaleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zadanie. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacznie powikłać przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Otwock, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze pobliskich miejscowości.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na zdradę partnerki?

Ujawnienie zdrady to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Otwock i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet najlepiej skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej powierzyć to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną odtrącone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na terenie Otwocka oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Zlecenia rodzinne wymagają wyjątkowej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Czynników zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odnaleziona, czy nie, przy zastosowaniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Otwock rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Otwock
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Bochnia
  • Rate this page