Detektyw Łagów

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na obszarze Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zaufanych specjalistów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam dyskretnie, sprawnie, efektywnie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw może przekazywać informacje w sądzie jako obiektywny świadek.

Wszelkie przeprowadzane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i należytej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem zaznajomiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą znajomość na temat realizowanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Łagowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej zagmatwana i wymaga nadprogramowych rąk do pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Łagowa

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem konkretnych danych, a dla części zleceń kwota jest wskazywana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Łagów

Najlepszym wyjściem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Łagowie, gdzie na klientów czekają zawodowi i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Łagowie oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Łagów

Chcą Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do zaleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone sprawę. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacząco ograniczyć przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Łagów, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na obszarze pobliskich miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Wyjawienie zdrady partnerki to jedne z najczęstszych zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Łagów i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to twardych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie odnaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio kryjących się niewiernych partnerów. Dlaczego lepiej powierzyć to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnera, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Łagowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Tematy związane z rodziną wymagają szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Źródeł zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i zamierzoną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być ujawniona, czy też nie, przy użyciu prawidłowej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć potajemnie i udanie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Łagów zaczyna poszukiwać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Łagów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Bydgoszcz
  • Rate this page