Detektyw Kielce

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zleceń detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, skutecznie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zgromadzone w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako neutralny świadek.

Wszelkie przeprowadzane zadanie wymaga dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez wsparcia osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem zaznajomiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu mam kompletną wiedzę na temat wykonywanego zadania. Jako prywatny detektyw z Kielc zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożone i domaga się dopełniających rąk do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Kielc

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej Kielce niezbędne będzie zgłoszenie problemu z wyróżnieniem konkretnych danych, a dla niektórych zadań cena jest wskazywana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.


WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE KIELCE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Kielce

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo trudnej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Kielcach, gdzie na klientów czekają profesjonalni i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Kielcach oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Kielce

Planujecie Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – im mniej osób wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Ważne jest również, aby przestrzegać się do rekomendacji wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać powierzone zlecenie. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ chęć ułatwienia potrafi znacząco ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Kielce, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze najbliższych miejscowości.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera/ki?

Ujawnienie zdrady to bardzo częste zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Kielce i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to pewnych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie poufnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet najlepiej ukrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony, dobry i skuteczny detektyw pozyska dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy wybranych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty w naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Kielc oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do osobliwej delikatności a prywatny detektyw nie może być wybrany z przypadku. Okoliczności przepadnięcia jest mnóstwo. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy użyciu odpowiedniej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania podejmują procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Kielce zaczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Kielce
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Biuro detektywistyczne Kielce - uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Kielce
  • 4.7/5 - (52 głosów)