Detektyw Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zleceń detektywistycznych. Każde działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie skolekcjonowane w trakcie śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może zeznawać na rozprawie jako autentyczny świadek.

Każde wykonywane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną wiedzę na temat realizowanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Grodziska Mazowieckiego zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej złożona i domaga się dopełniających ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym kontakcie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Grodziska Mazowieckiego

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem kluczowych informacji, a dla niektórych zleceń cena jest wskazywana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Grodzisk Mazowiecki

Najlepszym wyjściem trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Grodzisku Mazowieckim, gdzie na klientów wyczekują profesjonalni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Grodzisku Mazowieckim oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki

Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo kluczowych spraw. Współpracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, żeby stosować się do poleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone sprawę. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ chęć pomocy może znacząco powikłać czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Grodzisk Mazowiecki, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na obszarze najbliższych miejscowości.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Ujawnienie zdrady partnerki to najczęstsze zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Grodzisk Mazowiecki i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – warto powierzyć mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej przekazać to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Grodziska Mazowieckiego oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do nadzwyczajnej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Źródeł przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odszukana, czy nie, przy zastosowaniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto zlecić detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania podejmują procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki zaczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Grodzisk Mazowiecki
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Radomsko