Detektyw Grodków

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam dyskretnie, sprawnie, skutecznie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane podczas dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać na rozprawie jako autentyczny świadek.

Wszelkie przeprowadzane zlecenie wymaga zachowania dyskrecji i należytej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez ingerencji osób zewnętrznych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki czemu mam kompletną znajomość na temat realizowanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Grodkowa zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często zlecenia wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo skomplikowana i wymaga nadprogramowych ludzi do pracy, jestem w stałym układzie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Grodkowa

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych danych, a dla części usług kwota jest wskazywana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Grodków

Pierwszorzędnym rozwiązaniem zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Grodkowie, gdzie na klientów czekają profesjonalni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Grodkowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Grodków

Chcą Państwo zacząć współpracę z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – im mniej osób wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do zaleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone sprawę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacznie przeszkodzić czynności. Składamy się wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Grodków, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na zdradę partnera?

Ujawnienie zdrady partnera to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Grodków i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partner dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie odnaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych partnerów. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie zostaną odrzucone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na terenie Grodkowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną wymagają osobliwej precyzji a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Powodów zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i przemyślaną ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać ujawniona, czy nie, przy zastosowaniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i udanie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania podejmują działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Grodków zaczyna działać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Grodków
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Żary