Kontakt

Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw. Dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie służby oraz szkoleniom krajowym i zagranicznym, dysponuję unikatową wiedzą, którą miałem okazję wielokrotnie wykorzystywać i poszerzać, realizując zlecenia na rzecz podmiotów będących w krajowej czołówce branży energetycznej, spożywczej, zbrojeniowej, farmaceutycznej, a także nowoczesnych technologii oraz inwestycyjnej.

Jeśli tylko zlecenie na to pozwala, pracuję sam. Zawsze więc rozmawiacie Państwo ze mną i to ja jestem od początku do końca osobą odpowiedzialną za właściwą realizację usługi. Oznacza to także minimalizację kosztów oraz gwarancję, że jestem jedyną osobą, posiadającą kompletną wiedzę na temat realizowanego zlecenia. Dzięki temu zachowana zostaje wymagana dyskrecja i należyta staranność.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzkisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Informacje

    Ze względu na dbałość o dyskrecję oraz interes Klientów, preferuję kontakt bezpośredni. Telefon powinien służyć jedynie uzgodnieniu szczegółów dotyczących spotkania. Oczywiście nie w każdej sytuacji takie środki ostrożności są wymagane, dlatego też ostateczna decyzja, co do formy kontaktu zawsze należy do Państwa. Spotkanie, o ile dotyczy omówienia Państwa potrzeb i przygotowania odpowiedniej oferty, ma oczywiście charakter bezpłatny. W sytuacjach dotyczących spotkania o charakterze konsultacji lub doradztwa, kwestia jego kosztów zostanie przedyskutowana telefonicznie.