Wywiad gospodarczy Wrocław

Zyskaj przewagę informacji poprzez zlecenie wywiadu gospodarczego. Zbieramy wiarygodne dane, kierując się legalnymi sposobami. Wywiad gospodarczy w Wrocławiu jest bezpieczny, a uznanie usługi zwiększa się co roku.

Zbieramy dla naszych Klientów z Wrocławia wyższość informacyjną dzięki wywiadowi gospodarczemu. Co istotne dostarczamy dane wiarygodne i niekwestionowane. Weryfikujemy status partnera biznesowego (kontrahenta), jego sytuację rynkową oraz powiązania. Bez przeszkód ujawniamy, kto może kryć się za zagmatwaniem przepisów prawa handlowego i będąc beneficjentem, kieruje sprawdzanymi podmiotami.

Wywiad gospodarczy w Wrocławiu

Zadanie polegające na przeciwdziałaniu przypuszczalnym zagrożeniom a niekiedy też umożliwia spółce potencjalne kroki na jej ulepszenie. W większości zdarzeń ma za cel zdobycie przewagi konkurencyjnej lub pomoc i analiza obecnej strategii firmy. Dochodzenie gospodarcze zbiera informacje na tematy gospodarcze oraz wszystkich ludzi z tym powiązanych. Jako agencja detektywistyczna prowadzimy wywiad gospodarczy zgodnie z prawem i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, jak i dyskrecji.

Duże fundusze to przeważnie duże ryzyko strat, jak i zysku. Przed podjęciem współpracy wskazane było by zapoznać się z przeszłością, jak i prawdziwość kontrahenta, czy przyszłego wspólnika. Prowadzony wywiad gospodarczy ma na celu zmniejszenie ryzyka możliwie do najniższego poziomu a przy tym zwiększyć możliwości powodzenia. Ryzyko bowiem wzrasta z małej wiedzy; nieuczciwość, nierzetelność, czy problem finansowy wspólnika firmowego. Dochodzenie Gospodarcze powinno zostać wykonane przez wykwalifikowane osoby, jak licencjonowani detektywi, czy biuro detektywistyczne.

Wywiad gospodarczy dla firm Wrocław

Proponując wywiad gospodarczy w Wrocławiu, zwracamy uwagę do materiałów dostarczanych przez wszystkich z klientów/właścicieli firm. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzupełniamy wszelkie brakujące elementy. Internet to miejsce, które zawiera informacje wszechobecne, lecz nie zawsze pełne. Doglądanie i dochodzenie potrafią uzupełnić luki, niestety są to czynności, jakich w internecie nie ujrzymy. Nasze biuro detektywistyczne z Wrocławia czyni kroki chroniące spółkę przed niebezpieczeństwami, a w jednych wypadkach buduje drogę do zwycięstwa. Przeprowadzenie dochodzenia gospodarczego nie niesie za sobą zagrożenia i jest dozwolone. Z roku na rok, co raz większa ilość osób, a zwłaszcza firmy decydują się na wybranie usługi dochodzenia.

Weryfikacja kontrahenta Wrocław

opierając się na dyrektywach Krajowej Administracji Skarbowej i zgodnie z wymogami zachowania godnej staranności, ale także w dowolnym, wybranym przez Klienta zakresie. Wywiad gospodarczy Wrocław wykonywany przez nasze biuro dostarcza zbiór danych, dla przedsiębiorstwa czy zamawiających klientów.

Sprawdź, jak wyglądało to w prawdziwym życiu – www.inveritas.pl/blog/przyklady-z-zycia-wziete-weryfikacja-kontrahenta/

Wywiad gospodarczy - agencja detektywistyczna

Potwierdzenie wiarygodności

I potencjału obranych podmiotów – w tym powiązania personalne oraz kapitałowe, sytuacja rynkowa, kierunki ekspansji oraz najważniejsi pracownicy.

Opinie majątkowe

Dotyczące osób prawnych oraz fizycznych, biorąc pod uwagę zadłużenie, trwające postępowania, zobowiązania skarbowe oraz ZUS, jak również wykazujące posiadane nieruchomości, ruchomości oraz niematerialne prawa do majątku i wierzytelności.

Weryfikacja kandydatów do pracy

Weryfikacja sytuacji osobistej i majątkowej, potwierdzenie doświadczenia zawodowego i edukacji, a także kroki jak wywiad gospodarczy, czy też środowiskowy.

Wywiad konkurencyjny

Przeprowadzenie badania wybranych przez Klienta podmiotów, w przewidywanym stopniu i kierunku. Biuro detektywistyczne Inveritas zajmie się wykonaniem rzetelnego wywiadu konkurencyjnego z zatroszczeniem się o każdy drobiazg.

Doradztwo oraz szkolenia

Zakres szkolenia obejmuje posługiwanie się ogólnodostępnymi bazami informacji, internetem oraz innymi źródłami umożliwiającymisamodzielną analizę informacji gospodarczych niezastąpionych dla nienagannego prosperowania firmy (przedsiębiorstwa) w Wrocławiu.

Weryfikacja kontrahenta
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Inne miasta, w których realizujemy usługi wywiadu gospodarczego: