Wywiad gospodarczy Poznań

Pozyskaj przewagę informacyjną dzięki zleceniu wywiadu gospodarczego. Zbieramy wiarygodne dane, posługując się legalnymi metodami. Wywiad gospodarczy w Poznaniu jest bezpieczny, a znaczenie samej usługi rośnie z roku na rok.

Zbieramy dla naszych Klientów z Poznania przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy. Dostarczamy dane w pełni wiarygodne i sprawdzone. Dodatkowo weryfikujemy sytuację partnera biznesowego (kontrahenta), jego sytuację rynkową jak i powiązania. Bez przeszkód ujawniamy, kto może kryć się za zagmatwaniem przepisów prawa handlowego i będąc profitentem, kieruje badanymi podmiotami.

Wywiad gospodarczy w Poznaniu

Rola polegająca na przeciwdziałaniu przypuszczalnym zagrożeniom a niekiedy też daje możliwość firmie teoretyczne możliwości na jej ulepszenie. Większość zdarzeń ma na celu zdobycie przewagi nad rywalem lub pomoc i analiza obecnej strategii firmy. Dochodzenie gospodarcze zbiera informacje na tematy gospodarcze oraz wszystkich osób powiązanych. Jako agencja detektywistyczna prowadzimy wywiad gospodarczy w zgodzie z przepisami i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, jak i dyskrecji.

Duże fundusze to zazwyczaj duże ryzyko straty, jak i zysku. Przed podjęciem współpracy wskazane było by poznać przeszłość, jak i wiarygodność kontrahenta, czy późniejszego wspólnika. Prowadzony przez nas wywiad gospodarczy ma za cel zmniejszenie zagrożenia do minimum a przy tym zmaksymalizować możliwości zysku. Ryzyko bowiem wzrasta z braku wiedzy; nieuczciwość, nierzetelność, czy problemy finansowe wspólnika biznesowego. Dochodzenie Gospodarcze powinno zostać wykonane przez wykwalifikowane osoby, jak licencjonowani detektywi, czy biuro detektywistyczne.

Wywiad gospodarczy dla firm Poznań

Proponując dochodzenie gospodarcze w Poznaniu, zwracamy uwagę do informacji zdobytych przez wszystkich z klientów/właścicieli firm. Przez takie rozwiązanie uzupełniamy wszystkie brakujące elementy. Internet to miejsce, które zawiera informacje wszechobecne, lecz nie zawsze pełne. Obserwacja i dochodzenie potrafią nadrobić luki, niestety są to czynności, których w internecie nie ujrzymy. Nasze biuro detektywistyczne z Poznania podejmuje kroki zabezpieczające firmę przed niebezpieczeństwami, a w niektórych wypadkach wytycza drogę do sukcesu. Przeprowadzenie dochodzenia gospodarczego nie niesie za sobą zagrożenia i jest dozwolone. Rok po roku, co raz większa ilość osób, a zwłaszcza firmy decydują się na wybranie usługi wywiadu.

Weryfikacja kontrahenta Poznań

opierając się na regulacjach Krajowej Administracji Skarbowej i zgodnie z wymogami dochowania godnej staranności, ale również w niezależnym, wskazanym przez Klienta zakresie. Wywiad gospodarczy Poznań realizowany przez nasze biuro dostarcza zbiór danych, dla przedsiębiorstwa czy zlecających klientów.

Zobacz, jak miało to miejsce w prawdziwym życiu – www.inveritas.pl/blog/przyklady-z-zycia-wziete-weryfikacja-kontrahenta/

Wywiad gospodarczy - agencja detektywistyczna

Określenie wiarygodności

I produktywność wskazanych podmiotów – w tym powiązania osobowe oraz kapitałowe, pozycja rynkowa, kierunki ekspansji i główni pracownicy.

Rozpoznania majątkowe

Obejmujące osoby fizyczne oraz prawne, biorąc pod uwagę zadłużenie, trwające postępowania, obciążenia skarbowe oraz ZUS, a także wskazujące posiadane nieruchomości, ruchomości oraz niematerialne prawa majątkowe i wierzytelności.

Weryfikacja kandydatów do zatrudnienia

Kontrola sytuacji osobistej i majątkowej, uwierzytelnienie doświadczenia w zawodzie i wykształcenia, a także proces jak wywiad gospodarczy, czy środowiskowy.

Wywiad konkurencyjny

Badania określonych przez Klienta podmiotów, w zaleconym kierunku oraz stopniu. Biuro detektywistyczne Inveritas zajmie się przeprowadzeniem profesjonalnego wywiadu konkurencyjnego z zadbaniem o najmniejszy drobiazg.

Doradztwo oraz szkolenia

Oferowany zakres szkoleń obejmuje posługiwanie się ogólnodostępnymi bazami danych, internetem jak i innymi źródłami umożliwiającymisamoistną analizę informacji gospodarczych, które są niezbędne dla bezbłędnego prosperowania przedsiębiorstwa (firmy) w Poznaniu.

Weryfikacja kontrahenta
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Inne miasta, w których świadczymy usługi wywiadu gospodarczego: