Wywiad gospodarczy Piotrków Trybunalski

Pozyskaj dominację informacyjną dzięki zleceniu wywiadu gospodarczego. Jako agencja detektywistyczna wiarygodne dane, a wszystko to z użyciem legalnych metod. Wywiad gospodarczy w Piotrkowie Trybunalskim jest bezpieczny, a popularność samej usługi rośnie z roku na rok.

Stwarzamy dla naszych Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy. Dostarczamy dane wiarygodne i niekwestionowane. Weryfikujemy sytuację partnera biznesowego (kontrahenta), jego sytuację na rynku jak i wszelkie powiązania. Ujawniamy, kto może kryć się za zagmatwaniem przepisów prawa handlowego i będąc beneficjentem, kieruje sprawdzanymi podmiotami.

Wywiad gospodarczy w Piotrkowie Trybunalskim

Rola polegająca na zapobieganiu potencjalnym zagrożeniom a czasami też umożliwia spółce teoretyczne kroki na jej rozwój. Większość zdarzeń ma na celu uzyskanie przewagi nad rywalem bądź pomoc i analiza obecnej strategii firmy. Dochodzenie gospodarcze zrzesza dane na tematy gospodarcze oraz wszelkich ludzi z tym powiązanych. Jako agencja detektywistyczna prowadzimy wywiad gospodarczy zgodnie z prawem i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, jak i dyskrecji.

Duże fundusze to przeważnie wielkie ryzyko straty, jak i możliwość zyskania. Przed podjęciem współpracy wskazane było by zapoznać się z przeszłością, jak i prawdziwość kontrahenta, czy późniejszego wspólnika. Przeprowadzany przez nas wywiad gospodarczy ma na celu zminimalizowanie ryzyka możliwie do najniższego poziomu a przy tym zmaksymalizować możliwości zysku. Ryzyko głównie rośnie z braku wiedzy; nieuczciwość, nierzetelność, czy problem finansowy partnera biznesowego. Wywiad gospodarczy Piotrków Trybunalski powinien być wykonany przez wykwalifikowane osoby, jak licencjonowani detektywi, czy biuro detektywistyczne.

Wywiad gospodarczy dla firm Piotrków Trybunalski

Proponując dochodzenie gospodarcze w Piotrkowie Trybunalskim, zwracamy uwagę do materiałów dostarczanych przez każdego z klientów/właścicieli firm. Przez takie rozwiązanie uzupełniamy wszelkie brakujące elementy. Internet jest miejscem, w którym zawarte są informacje wszechobecne, lecz nie zawsze pełne. Doglądanie i dochodzenie potrafią uzupełnić luki, niestety są to wydarzenia, jakich w internecie nie znajdziemy. Nasze biuro detektywistyczne z Piotrkowa Trybunalskiego czyni kroki zabezpieczające firmę przed niebezpieczeństwami, a w jednych wypadkach buduje drogę do zwycięstwa. Przeprowadzenie dochodzenia gospodarczego nie niesie za sobą zagrożenia i jest legalne. Z roku na rok, co raz więcej osób, a w szczególności firmy decydują się na wybranie usługi dochodzenia.

Weryfikacja kontrahenta Piotrków Trybunalski

stosownie do dyrektyw Krajowej Administracji Skarbowej i zgodnie z wymogami dochowania należytej staranności, ale także w dowolnym, wybranym przez Klienta zakresie. Wywiad gospodarczy Piotrków Trybunalski przeprowadzany przez nasze biuro detektywistyczne dostarcza zebrane danych, dla firmy czy zlecających klientów.

Sprawdź, jak miało to miejsce w prawdziwym życiu – www.inveritas.pl/blog/przyklady-z-zycia-wziete-weryfikacja-kontrahenta/

Wywiad gospodarczy - agencja detektywistyczna

Potwierdzenie wiarygodności

I możliwości wskazanych podmiotów – powiązania personalne oraz kapitałowe, sytuacja rynkowa, kierunki ekspansji i najważniejsi pracownicy.

Rozpoznania majątkowe

Dotyczące osób prawnych oraz fizycznych, uwzględniające zadłużenie, toczące się postępowania, zaległości skarbowe i ZUS, a także wskazujące posiadane nieruchomości, ruchomości oraz niematerialne prawa majątkowe i wierzytelności.

Weryfikacja kandydatów do zatrudnienia

Kontrola sytuacji osobistej i majątkowej, potwierdzenie doświadczenia zawodowego oraz wykształcenia, a także kroki jak wywiad gospodarczy, czy środowiskowy.

Wywiad konkurencyjny

Przeprowadzenie badania określonych przez Klienta podmiotów, w przewidywanym stopniu i kierunku. Nasza agencja detektywistyczna Inveritas zajmie się wykonaniem profesjonalnego wywiadu konkurencyjnego z zatroszczeniem się o każdy szczegół.

Doradztwo i szkolenia

Oferowany zakres szkoleń obejmuje posługiwanie się wszech dostępnymi bazami danych, internetem oraz innymi źródłami, które umożliwiająsamoistną analizę informacji gospodarczych niezbędnych dla nienagannego prosperowania przedsiębiorstwa (firmy) w Piotrkowie Trybunalskim.

Weryfikacja kontrahenta
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Inne miasta, w których świadczymy usługi wywiadu gospodarczego: