Wywiad gospodarczy Kraków

Pozyskaj przewagę informacji poprzez zlecenie wywiadu gospodarczego. Zbieramy autentyczne dane, posługując się legalnymi metodami. Wywiad gospodarczy w Krakowie jest całkowicie bezpieczny, a popularność samej usługi zwiększa się co roku.

Zbieramy dla naszych Klientów z Krakowa przewagę informacyjną dzięki wywiadowi gospodarczemu. Zebrane dane są w pełni wiarygodne i sprawdzone. Weryfikujemy stan kontrahenta (partnera biznesowego), jego sytuację rynkową oraz powiązania. Ujawniamy, kto kryje się za nieprzejrzystością przepisów prawa handlowego i będąc właściwym profitentem, kieruje sprawdzanymi podmiotami.

Wywiad gospodarczy w Krakowie

Zadanie polegające na przeciwdziałaniu potencjalnym zagrożeniom a czasami też umożliwia firmie potencjalne możliwości na jej rozwój. W większości zdarzeń ma na celu zdobycie przewagi nad rywalem lub pomoc i analiza aktualnej strategii firmy. Wywiad gospodarczy zrzesza dane na tematy gospodarcze oraz wszelkich ludzi powiązanych. Jako agencja detektywistyczna prowadzimy wywiad gospodarczy w zgodzie z przepisami i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, jak i dyskrecji.

Wielkie pieniądze to przeważnie wielkie ryzyko straty, jak i zysku. Przed podjęciem współpracy wskazane było by poznać przeszłość, jak i wiarygodność kontrahenta, czy późniejszego wspólnika. Prowadzony przez nas wywiad gospodarczy ma za cel zmniejszenie ryzyka do minimum a przy okazji zmaksymalizować możliwości zysku. Ryzyko bowiem rośnie z braku wiedzy; nieuczciwość, nierzetelność, czy problemy finansowe wspólnika firmowego. Wywiad gospodarczy Kraków powinien być wykonany przez profesjonalne osoby, jak licencjonowani detektywi, czy biuro detektywistyczne.

Wywiad gospodarczy dla firm Kraków

Oferując dochodzenie gospodarcze w Krakowie, zwracamy uwagę do materiałów dostarczanych przez wszystkich z klientów/właścicieli firm. Przez takie rozwiązanie uzupełniamy wszystkie brakujące elementy. Internet jest miejscem, w którym zawarte są informacje wszechobecne, lecz nie zawsze pełne. Obserwacja i dochodzenie są w stanie uzupełnić luki, niestety są to czynności, których w internecie nie znajdziemy. Nasze biuro detektywistyczne z Krakowa podejmuje kroki chroniące firmę przed zagrożeniami, a w jednych przypadkach wytycza drogę do zwycięstwa. Przeprowadzenie wywiadu gospodarczego nie niesie za sobą niebezpieczeństw i jest dozwolone. Z roku na rok, co raz większa ilość osób, a w szczególności firmy decydują się na skorzystaniu usługi wywiadu.

Weryfikacja kontrahenta Kraków

opierając się na regulacjach Krajowej Administracji Skarbowej oraz zgodnie z wymogami zachowania odpowiedniej staranności, ale także w dowolnym, wybranym przez Klienta obszarze. Wywiad gospodarczy Kraków wykonywany przez nasze biuro detektywistyczne dostarcza zebrane danych, dla przedsiębiorstwa czy zamawiających klientów.

Sprawdź, jak miało to miejsce w prawdziwym życiu – www.inveritas.pl/blog/przyklady-z-zycia-wziete-weryfikacja-kontrahenta/

Wywiad gospodarczy - agencja detektywistyczna

Określenie wiarygodności

Oraz produktywność wskazanych podmiotów – w tym powiązania osobowe oraz kapitałowe, stan rynkowy, kierunki ekspansji oraz najważniejsi pracownicy.

Ustalenia majątkowe

Dotyczące osób fizycznych oraz prawnych, biorąc pod uwagę zadłużenie, trwające postępowania, obciążenia skarbowe oraz ZUS, jak również wykazujące posiadane nieruchomości, ruchomości oraz niematerialne prawa do majątku i wierzytelności.

Weryfikacja kandydatów do zatrudnienia

Weryfikacja sytuacji osobistej i majątkowej, poświadczenie doświadczenia zawodowego oraz edukacji, a także kroki jak wywiad gospodarczy, czy środowiskowy.

Wywiad konkurencyjny

Przeprowadzenie badania wybranych przez Klienta podmiotów, w przewidywanym przez niego stopniu i kierunku. Agencja detektywistyczna Inveritas zajmie się opracowaniem fachowego wywiadu konkurencyjnego z zatroszczeniem się o najdrobniejszy drobiazg.

Fachowe doradztwo oraz szkolenia

Zakres szkolenia obejmuje posługiwanie się wszech dostępnymi bazami danych, internetem oraz innymi źródłami, które umożliwiająsamoistną analizę informacji gospodarczych niezbędnych dla należytego prosperowania firmy (przedsiębiorstwa) w Krakowie.

Weryfikacja kontrahenta
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Inne miasta, w których świadczymy usługi wywiadu gospodarczego: