Detektyw Żoliborz

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zleconych usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, sprawnie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie czynności śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie zebrane w trakcie śledztwa przedmioty można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako obiektywny świadek.

Wszelkie wykonywane śledztwo zobowiązuje do dyskrecji i adekwatnej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, komplet czynności jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez ingerencji osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki temu zawieram kompletną znajomość na problematykę realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Żoliborza zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymuszają do kooperacji kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej zagmatwana i domaga się dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Żoliborza

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla precyzyjnej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem konkretnych informacji, a dla części zleceń kwota jest wskazywana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Żoliborz

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Żoliborzu, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują rzetelni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są potajemnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Żoliborzu oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Żoliborz

Planujecie Państwo zacząć kooperację z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – im mniej ludzi jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, żeby przestrzegać się do rekomendacji wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zlecenie. Zabronione jest prowadzenie śledztwa osobiście, ponieważ chęć pomocy potrafi znacząco ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Żoliborz, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie najbliższych dzielnic.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Wyjawienie zdrady to najczęstsze zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Żoliborz i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połowa dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to twardych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej powierzyć to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na terenie Żoliborza oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do osobliwej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Okoliczności zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy użyciu prawidłowej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania zaczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Żoliborz rozpoczyna działać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Żoliborz
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (29 głosów)