Detektyw Wołów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, skutecznie i zgodnie z przepisami. Agencja detektywistyczna Inveritas wykonuje powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane podczas śledztwa przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście ma prawo przekazywać informacje na rozprawie jako neutralny świadek.

Każde prowadzone zlecenie wymaga dyskrecji i nienagannej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa problemem i osobiście jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki temu zawieram całkowitą wiedzę na temat realizowanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Wołowa zapewniam 100% dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często akcje wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożona i domaga się dopełniających rąk do pracy, jestem w ciągłym kontakcie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Wołowa

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem konkretnych informacji, a dla części usług kwota jest określana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Wołów

Pierwszorzędnym wyjściem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wołowie, gdzie na klientów wyczekują zawodowi i obeznani agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są sekretnie, bardzo szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wołowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wołów

Chcą Państwo zacząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone zadanie. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacząco przeszkodzić czynności. Składamy się wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Wołów, jednak nie mamy problemu z czynnościami na terenie pobliskich miejscowości.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Zdemaskowanie zdrady to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wołów i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to niezbitych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie znaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej powierzyć to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Wołowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Źródeł przepadnięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odnaleziona, czy też nie, przy przeprowadzeniu dobranej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej policja wszczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Wołów rozpoczyna działania bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i może osobiście o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Wołów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Zamość