Detektyw Wola

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zaufanych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zlecenia śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie zebrane w trakcie dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może przekazywać informacje w sądzie jako autentyczny świadek.

Każde wykonywane zlecenie wymaga zachowania dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam kompletną wiedzę na temat wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Woli zapewniam wszelką dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo powikłana i domaga się dopełniających ludzi do wykonywanej pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Woli

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla części usług cena jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Wola

Najlepszym rozwiązaniem zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Woli, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują zawodowi i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne wykonywane są dyskretnie, bardzo szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Woli oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wola

Chcą Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, aby stosować się do rekomendacji przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacząco przeszkodzić przeprowadzane czynności. Składamy się wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Wola, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze pobliskich dzielnic.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Zdemaskowanie zdrady partnera to najczęstsze zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wola i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połowa dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niezbitych dowodów – wystarczy zlecić mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie dyskretnie i efektywnie zdobyć dowody niewierności nawet odpowiednio kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego warto powierzyć to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną odtrącone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnera, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy wybranych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Woli oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Zlecenia rodzinne zobowiązują do szczególnej precyzji a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Czynników zniknięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce być ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Wola rozpoczyna poszukiwać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Wola
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
4.9/5 - (20 głosów)